wybuch gazu

Policja dokonała wstrząsającego odkrycia w jednym z mieszkań. Nie żyje miesięczna dziewczynka. Natomiast jej dwaj bracia są ranni. Szczegóły tragedii z udziałem małych dzieci porażają.

Mundurowi szukają matki niemowlaka, który nie żyje

Z pewnością tak straszne sceny możemy raczej oglądać na szklanym ekranie. Niestety, to co zazwyczaj widujemy w kinach, stało się rzeczywistością. Policja ze stolicy dokonała makabrycznego odkrycia na warszawskim Wilanowie.

W mieszkaniu przy Alei Wilanowskiej w Warszawie w łóżeczku funkcjonariusze policji znaleźli zwłoki zaledwie miesięcznej dziewczynki. Już na pierwszy rzut oka dało się zauważyć, że dziecko nie żyje w związku z jakąś makabryczną zbrodnią. To z pewnością nie była naturalna śmierć.

Otóż maleństwo miało na ciele rany kłute. Dokładnie rzecz biorąc obrażenia dotyczyły klatki piersiowej maluszka. To jednak nie wszystko. Kolejne szczegóły sprawy są równie porażające. To że niemowlak nie żyje, to czubek przysłowiowej góry lodowej.

Okazało się, że poza maluszkiem w mieszkaniu znajduje się jeszcze dwójka dzieci. Byli to bracia dziewczynki, która nie żyje. Chłopcy w wieku 3 i 9 lat mieli poważne obrażenia ciała. Pierwszy z nich miał ranę tłuczoną głowy. Z kolei u starszego stwierdzono ranę ciętą szyi.

Chociaż obrażenia chłopców są poważne, to przeżyli makabrę, która wydarzyła się w ich domu. Dzieci trafił do szpitala, gdzie w tej chwili zajmują się nimi lekarze. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Niezwykle przerażające są nieoficjalne doniesienia dziennikarzy. 3 i 9-latek mieli wysłać smsa do swojej babci. W wiadomości napisali, że „mama chce ich pozabijać”. Było to około godziny 23:00.

Babcia powiadomiła o przerażającym smsie policję, która dokonała interwencji około godziny 00:50. Niestety, jak już wspomnieliśmy na początku, życia dziewczynki nie udało się ocalić. Miesięczna kruszynka nie żyje.

W mieszkaniu, w którym doszło do tragedii, funkcjonariusze nie zastali matki dzieci. Kobieta zdążyła opuścić miejsce makabry. 32-latka jest aktualnie poszukiwana przez policję. Nie wiadomo, co się z nią stało.

źródło: Super Express

Zobacz również: