Anna Cieślak
foto: Instagram/Anna Cieślak

Anna Cieślak i Edward Miszczak wzbudzali od samego początku ogromne kontrowersje. Niektórzy nie mogli uwierzyć w to, że tych dwoje ludzi tworzy szczęśliwą parę. Tymczasem aktorka oglosiła właśnie radosną wiadomość. 

Anna Cieślak ma powody do świętowania

Bliska znajomość Anny Cieślak ze starszym o 26 lat Edwardem Miszczakiem wyszła na jaw w 2020 roku. Początkowo para starała się ukrywać. Aktorka i były już dyrektor TVN nie pokazywali publicznie, co ich łączy. Jednakże w końcu wszyscy dowiedzieli się, że gwiazdy tworzą udany związek.

Dwa lata temu Edward Miszczak oświadczył się ukochanej. Natomiast niespełna rok później para wzięła ślub. Anna Cieślak stała się oficjalnie żoną byłego szefa TVN.

Teraz aktorka przekazała za pomocą mediów społecznościowych radosną wiadomość. Okazuje się, że Anna Cieślak dokładnie rok temu powiedziała Edwardowi „tak”. Artystka aktorka postanowiła zamieścić z tej okazji stosowy wpis na Instagramie.

41-latka nie była jednak zbyt wylewna i pokusiła się o krótki post. „Taki dzień dziś uroczysty. Życzę Wszystkim dużo Miłości” – napisała Cieślak.

Dodajmy, że pomimo rocznicy aktorka nie zdecydowała się opublikować fotografii z mężem. Wstawiła jedynie zdjęcie, na którym jest sama i na dodatek nie widać jej twarzy.

Oczywiście pod wpisem Anny Cieślak pojawiły się miłe komentarze od użytkowników mediów społecznościowych. „Miłości; Kochani, miłości dla was i wielu kolejnych lat w szczęściu; Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!”, „Wszystkiego najlepszego! Samych brylantowych dni!”, „Kochani miłości dla Was i wielu wielu kolejnych lat w szczęściu” – napisali internauci.

źródło: Pudelek

Zobacz również: