The Voice of Poland

Włodarze TVP podjęli decyzję na którą czekało wielu fanów „The Voice of Poland”. Trzeba przyznać, że przedstawiciele telewizji publicznej zaskoczyli niejednego widza. Oto szczegóły zmian, które nastąpią w zbliżającej się edycji muzycznego talent show.

Kiedyś próbowała swoich sił jako uczestniczka „The Voice of Poland”. Teraz została trenerką

Wiemy już, że wrześniu na antenę TVP2 powróci „The Voice of Poland”. Jednak do tej pory nie było jasne kogo zobaczymy na ekranie. Widzowie wiedzieli jedynie, że w fotelu trenerskim ponownie zasiądzie Justyna Steczkowska oraz duet z Afromental, czyli Baron i Tomson.

Tymczasem wielbiciele „The Voice of Poland” właśnie dowiedzieli się, kto zastąpi Sylwię Grzeszczak. Przypomnijmy, iż popularna piosenkarka sama zrezygnowała z udziału w 13. edycji show. „Skupiam się na wydawaniu albumów, a z osobami, z którymi miałam do czynienia w programie, cały czas mam kontakt. Wywiązała się między nami naprawdę fajna więź, nie tylko z członkami moich drużyn, ale też innych. Stanowimy zgraną paczkę” – tłumaczyła wówczas swoją decyzję.

Teraz media doniosły, że nową trenerką w „The Voice of Poland” zostanie 35-letnia Małgorzata Uścisłowska, czyli Lanberry. Wokalistka ta jest znana zwłaszcza młodszemu pokoleniu. Początkowo kobieta publikowała swoje covery na YouTube. W 2015 roku zadebiutowała singlem „Podpalimy świat”. Piosenka stała się radiowym hitem. Wśród innych znanych utworów artystki warto wymienić: „Piątek”, „Ostatni most” czy „Plan awaryjny”.

Nowa trenerka „The Voice of Polnad” pisze również utwory dla innych wykonawców. Dodajmy, iż odnosi przy tym ogromny sukces. To właśnie Lanberry stworzyła przeboje „Anyone I Want To Be” i „Superhero”, z którymi Roksana Węgiel i Viki Gabor wygrały Eurowizję Junior.

Co ciekawe Lanberry sama brała kiedyś udział w „The Voice of Poland”. Jednak po jej występie nie odwrócił się ani jeden fotel trenera. Przypomnijmy, iż jurorami byli wówczas: Tomson i Baron, Maria Sadowska, Edyta Górniak oraz Marek Piekarczyk.

źródło: Plejada

Zobacz również: