policja

Kompletnie nagi mężczyzna pojawił się na ulicach jednego z polskich miast. Jednakże nie ma nic śmiesznego w tym niecodziennym zdarzeniu. Szczegóły dotyczące golasa mogą przerazić niejedną osobę.

Nagi mężczyzna był bardzo agresywny

Do szokującego zdarzenia doszło w Legionowie. Przechodnie nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na stacji Legionowo Piaski, na jednym z peronów biegał wściekły człowiek. Mało tego mężczyzna był całkowicie nagi.

Golas zachowywał się agresywnie. Między innymi straszył przechodniów, a nawet rzucał w nich fragmentami ogrodzenia. Tych, którzy próbowali go powstrzymać, próbował uderzyć metalowymi elementami wyrwanymi z okolicznych płotów.

„Początkowo ze zgłoszeń, które trafiły do naszego dyżurnego, wynikało, że po ulicy biega mężczyzna w samych slipkach. Na miejsce wysłaliśmy patrol, który miał ocenić sytuację” – przekazał Adam Nadworski, komendant straży miejskiej w Legionowie. Jednakże policjanci nie znaleźli w okolicy przystanku kolejowego żadnego golasa. Rozpoczęły się poszukiwania. „Na ulicy Kolejowej zauważyli mężczyznę, który jak się okazało był jednak całkowicie nagi. Biegał po chodniku i jezdni. Potem wbiegł w jedną z posesji. Stwarzał zagrożenie dla siebie i innych” – wyjaśnił komendant.

Oczywiście stróże prawa próbowali zatrzymać nagiego mężczyznę. Okazało się jednak, że to nie takie proste. Golas był bardzo agresywny i stawiał duży opór. Funkcjonariusze musieli wezwać na miejsce posiłki. W sumie aż czterech policjantów starało się pojmać szaleńca.

„Był pobudzony i bardzo agresywny. Zachowywał się irracjonalnie. Funkcjonariusze użyli chwytów obezwładniających i następnie skuli 27-latka kajdankami. Na miejsce został wezwany zespół ratownictwa medycznego i policja” – powiedział Adam Nadworski.

Ze względu na rodzinę golasa policja nie zamierza informować kim jest i co się z nim dalej stało. Pojawił się tylko krótki komunikat. „Interwencja zakończyła się przewiezieniem mężczyzny do szpitala” – podała asp. Agata Halicka z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Na koniec warto odnotować, że dziennikarze dotarli do porażających wiadomości na temat nagiego mężczyzny. Według nieoficjalnych ustaleń 27-latek był poszukiwany. Miał status szczególnie niebezpiecznego.

źródło: Super Express

Zobacz również: