Władimir Putin-Rosja
źródło: YouTube

Najnowsze nagranie z udziałem Władimira Putina wywołało lawinę spekulacji. Na materiale widać, że prezydent Rosji prawdopodobnie ma pewien problem natury zdrowotnej. 

Władimir Putin nie może poruszać prawą ręką?

Stan zdrowia rosyjskiego przywódcy to od kilku miesięcy jeden z głównych tematów. Materiały publikowane w mediach społecznościowych sugerują, iż Putin jest przemęczony i pozbawiony energii.

Najnowsze nagranie z udziałem dyktatora podgrzało domysły na temat jego kondycji fizycznej. Wiele wskazuje na to, że Władimir Putin może mieć poważne problemy z prawą dłonią. Chodzi o wideo, które zarejestrowano podczas obchodów Dnia Marynarki Wojennej Rosji.

Na materiale widzimy Putina, który dość niezdarnie, a nawet lekko utykając, przechadza się u boku Kseni, córki ministra obrony Siergieja Szojgu. Rosyjski przywódca sprawia wrażenie osoby nie do końca zdrowej.

W pewnym momencie przy twarzy Putina pojawił się komar. Co ciekawe dyktator próbował go odgonić lewą ręką. To dość zastanawiające. Gdyż większość z nas skorzystałaby z prawej dłoni. Tym bardziej, że insekt nadleciał właśnie z prawej strony. Zatem zachowanie polityka wyglądało co najmniej dziwnie.

To jednak nie wszystko. Na nagraniu możemy zauważyć, iż prawa ręka Władimira Putina zwisa bezwładnie tuż przy tułowiu. Jeśli do tego dodamy nieskoordynowane ruchy czy sposób chodzenia, wnioski nasuwają się same.

Zdaniem część obserwatorów film obnażył całą prawdę o stanie zdrowia Władimira Putina. Wielu użytkowników mediów społecznościowych nie ma wątpliwości, iż prezydent Rosji ma problem z poruszaniem prawą ręką.

Jednocześnie warto podkreślić, iż pomimo widocznych problemów ruchowych, retoryka Putina pozostała taka sama jak wcześniej. Przywódca Rosji chwalił zdolności oraz możliwości rosyjskiej marynarki wojennej. Oczywiście skorzystał z okazji, aby kolejny raz zagrozić państwom Zachodu.

Podczas wizyty na pokładzie statku w Petersburgu Władimir Putin nawiązał także do historii. Polityk mówił m.in. o zasługach cara Piotra Wielkiego. Poza tym, dyktator zaznaczył, iż sprzęt wojskowy armii rosyjskiej zostanie rozmieszczony „tam, gdzie leży interes Moskwy”.

źródło: o2.pl

Zobacz również: