Katarzyna Cichopek
foto: Instagram/Katarzyna Cichopek

Z pewnością dzieci Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przeżywają ostatnio trudne chwile. Z tego powodu, najnowsze wieści dotyczące aktorki i tancerza, choć zaskakujące, to mogą cieszyć. Okazuje się bowiem, że wydarzyło się coś, na co Adam i Helena czekali od dłuższego czasu.

Cichopek i jej były partner dotrzymali słowa danego dzieciom

Przypomnijmy, iż Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się kilka miesięcy temu. Na szczęście aktorka i tancerz bez pomocy sądu porozumieli się w temacie opieki nad wspólnymi pociechami. Według dziennikarzy jeden tydzień Adam i Helenka spędzają u ojca, a potem jadą do mamy.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że dzieciaki przechodzą teraz trudne chwile. Niemniej znani rodzice starają się im poświęcić jak najwięcej czasu i uwagi. Świadczy o tym chociażby ostatnia, dość zaskakująca, decyzja Marcina Hakiela.

Otóż były ukochany Cichopek zabrał swojego syna i córkę w podróż po Stanach Zjednoczonych. Co ciekawe, dzieciaki czekały na tę wyprawę od kilku lat. Jakiś czas temu Cichopek wraz mężem złożyła swoim pociechom obietnicę wspólnego wyjazdu do USA.

Warto podkreślić, iż Marcin Hakiel spełnił marzenie dzieci bez udziału Cichopek. Kto wie, być może ubiegł zamiary byłej partnerki. Celebrytka została w Polsce, a za ocean poleciał tancerz z ich wspólnymi pociechami.

Nie wydaje się jednak, aby rodzeństwo było z tego powodu rozczarowane. Mężczyzna opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z pobytu w USA. Na fotografii widzimy zachwycone dzieciaki i niemniej wniebowziętego ojca.

„Spełnia się ich wielkie marzenie o zobaczeniu zachodniego wybrzeża USA. Dla Marcina tak daleka podróż to wielkie wyzwanie, ale z powodzeniem sobie radzi. Co więcej cieszy się, bo teraz wie, że nie ma rzeczy niemożliwych w kwestii wychowywania dzieci i spędzania z nimi czas” – wyjawiła osoba z otoczenia celebryty.

„Kiedyś obiecali dzieciom, że wyruszą we czwórkę do USA. Miała to być ich rodzinna podróż marzeń, więc Katarzyna i Marcin planowali ją z detalami od wielu miesięcy. Kiedy jednak ich małżeństwo dotknął kryzys, postanowili się rozstać i zamieszkać osobno, eskapada za ocena zeszła na dalszy plan. Gdy jednak nadszedł czas wakacji, Helena i Adam przypomnieli rodzicom o złożonej obietnicy” – dodali z kolei dziennikarze.

Znajoma byłego ukochanego Cichopek zdradziła, że tancerz doszedł do kilku refleksji podczas dalekiej wyprawy. „Ma świadomość, że dzieciom nie jest łatwo żyć na dwa domy, dlatego robi wszystko, co w jego mocy, by dać im poczucie bezpieczeństwa” – wyznała kobieta.

źródło: Pomponik

Zobacz również: