nie żyje były prezydent

Bardzo smutna wiadomość pojawiła się w ten czwartek. Nie żyje nieco ponad roczny synek Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień. Zrozpaczeni rodzice chłopca przekazali tragiczną wiadomość za pomocą mediów społecznościowych.

Jakub Rzeźniczak i jego była partnerka wydali wspólne oświadczenie w sprawie śmierci synka

Przypomnijmy, iż nieco ponad roczny Oliwier od kilku miesięcy walczył z poważną chorobą nowotworową. Chłopiec cierpiał na rzadki guz wątroby. Niestety mimo leczenia nie udało się uratować życia synka Jakuba Rzeźniczaka.

Warto dodać, że Magdalena Stępień próbowała ratować swoje dziecko za granicami naszego kraju. Od marca Oliwier przebywał wraz z mamą w klinice w Izraelu. Najnowsze wieści na temat stanu zdrowia syna piłkarza nie były jednak zbyt optymistyczne. Ostatnio Rzeźniczak poinformował, że wyniki badań malca nie napawają nadzieją.

Dodajmy, iż Oliwier zmarł w Izraelu zaledwie kilka dni po swoich pierwszych urodzinach. Chłopiec nie doczekał operacji, na którą cały czas trwała zbiórka.

O śmierci maleństwa byli partnerzy poinformowali wspólnie. Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak opublikowali pełen rozpaczy wpis oraz czarno-białe zdjęcie dziecka.

„Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376” – napisali rodzice na Instagramie.

W poście pojawiła się także wzmianka o pogrzebie synka Rzeźniczaka. „Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00. Wszystkich, którzy chcą się pomodlić z nami Różańcem Świętym, zapraszamy od 13:40 do kaplicy. Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Jednocześnie bardzo prosimy media o uszanowanie czasu naszej żałoby. Bardzo potrzebujemy teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy. Rodzice Oliwierka Magda i Kuba” – ogłosili modelka i piłkarz.

źródło: Fakt

Zobacz również: