Katarzyna Cichopek
Foto: Instagram

Katarzyna Cichopek ma powody do radości. Zresztą nie tylko ona. Z pewnością najnowsza wiadomość dotycząca celebrytki ucieszy także jej wielbicieli. 

Kolejne zawodowe wyzwanie przed Katarzyną Cichopek

Celebrytka systematycznie buduje swoją pozycję w TVP. Przypomnijmy, iż swoją przygodę z telewizją publiczną, a tym samym z show-biznesem, rozpoczęła już w 2000 roku. Wówczas jako jeszcze nikomu nie znana dziewczyna zaczęła występować w serialu „M jak Miłość”. Rola Kingi Zduńskiej przyniosła jej ogromną popularność i sympatię widzów.

Niespełna dwa lata temu Katarzyna Cichopek dołączyła do ekipy „Pytania na śniadanie”. Razem z Maciejem Kurzajewskim prowadzi poranny program emitowany w TVP2. To jednak nie wszystko.

Tydzień temu telewizja publiczna poinformowała, iż Katarzyna Cichopek dołączyła jako czwarta jurorka do nowej edycji tanecznego show „You Can Dance – Nowa generacja”.  „Przedstawiamy kolejną jurorkę drugiej edycji @youcandancetvp Niepowtarzalna i charyzmatyczna Jedyna w swoim rodzaju Uwielbiana przez widzów aktorka i prezenterka – @katarzynacichopek” – mogliśmy przeczytać w mediach społecznościowych.

Myli się ten kto sądzi, że aktorka „M jak Miłość” na tym poprzestanie. Wygląda na to, że władze TVP chcą uczynić z celebrytki jedną z głównych twarzy stacji. Dlaczego? Otóż właśnie okazało się, że gwiazda poprowadzi nowy program w telewizji publicznej pod tytułem „Akcja aranżacja”.

W produkcji „Akcja aranżacja” Katarzyna Cichopek wystąpi razem z architektem, Jonatanem Kliczewskim. W programie celebrytka przy pomocy fachowca postara się odmienić życie i poprawić komfort mieszkania potrzebującym.

Co ciekawe, nagrania do nowej produkcji już ruszyły. Świadczą o tym nagrania, które w swoim Instastories zamieściła sama Katarzyna Cichopek. W relacji gwiazda „M jak Miłość” zdradziła jak wygląda praca na planie show.

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Oczywiście informacja na temat nowego projektu z udziałem Cichopek ucieszyła jej wielbicieli. Fani nie posiadają się z radości i już nie mogą się doczekać jesieni. Prawdopodobnie we wrześniu kanał TVP Kobieta wyemituje pierwsze odcinki „Akcji aranżacji”.

źródło: Lelum

Zobacz również: