Ida Nowakowska
foto: Instagram/idavictoria

Wielbiciele „Pytania na śniadanie” nie kryją smutku. Chodzi o jedną z prowadzących, która właśnie pożegnała się z programem. Z pewnością ostatni odcinek z udziałem idy Nowakowskiej, bo o niej mowa, był dla widzów wzruszający.

Ida Nowakowska musi odpocząć. Ostatnie miesiące były dla niej bardzo intensywne

Ku rozpaczy wielbicieli Ida Nowakowska właśnie poinformowała, iż odchodzi z „Pytania na śniadanie”. Na szczęście prezenterka nie znika na zawsze. Prezenterka robi sobie przerwę do końca bieżącego miesiąca.

Trzeba jednak przyznać, że część fanów Idy Nowakowskiej i tak jest zasmucona podaną przez nią wiadomością. Niewątpliwie wielbiciele gwiazdy TVP będą za nią tęsknić. Jednocześnie są pełni zrozumienia dla decyzji swojej ulubienicy.

Okazuje się, że Ida Nowakowska pojawi się w „Pytaniu na śniadanie” najwcześniej w drugiej połowie wakacji. Teraz udaje się na zasłużony wypoczynek. W końcu nie od dziś wiadomo, że tancerka to jedna z najbardziej eksploatowanych przez telewizję gwiazd.

Kobieta prowadzi nie tylko poranne show, ale również inne programy stacji, w tym te emitowane przez nowy kanał TVP Kobieta. Poza tym, celebrytka współpracowała przy wydarzeniach plenerowych organizowanych przez Telewizję Publiczną. Zatem jak widać kobieta w pełni zasłużyła na chwilę wytchnienia.

Jak już wspomnieliśmy wielu wielbicieli Nowakowskiej nie kryło zawodu z powodu jej nieobecności w programie TVP. Co ciekawe gwiazda poinformowała o niej także za pomocą swoich mediów społecznościowych. „Dziękujemy za dzisiaj i za cały lipcowy tydzień z „Pytanie na śniadanie” – napisała gwiazda na swoim Instagramie.

Z pewnością Ida Nowakowska maksymalnie wykorzysta wolny czas. Tym bardziej, że ma go z kim spędzić. Przypomnijmy, iż od kilku lat tancerka jest żoną aktora Jacka Herndona. Natomiast od ponad roku również szczęśliwą mamą Maksymiliana Marka.

źródło: goniec.pl

Zobacz również: