nie żyją dwaj Polacy w Ukrainie

Przykra wiadomość ujrzała dzisiaj światło dzienne. Nie żyje popularna uczestniczka „Sanatorium Miłości”. Śmierć kobiety wywołała ogromny smutek wśród wielbicieli hitu TVP. Ludzie są w szoku i nie mogą uwierzyć w to, co się stało.

Pełna pasji, radości i energii – taka była Nina Buska z „Sanatorium Miłości”

Na oficjalnym profilu programu „Sanatorium miłości” pojawiła się dziś bardzo smutna wiadomość. Otóż nie żyje 65-letnia uczestniczka show Janina „Nina” Busk. „Ogromnie smutna wiadomość. Odeszła od nas Nina Busk, uczestniczka 1. edycji Sanatorium Miłości. Zapamiętamy na zawsze jej płomienne serce, radość, energię i pasję do życia, którymi dzieliła się z innymi. Rodzinie Niny składamy szczere wyrazy współczucia” – napisali twórcy hitu TVP.

Wzruszający wpis – pożegnanie opatrzony został czarno-białym zdjęciem zmarłej Niny Busk. Pod smutnym postem pojawiło się sporo komentarzy. Widzowie nie kryli ogromnego smutku i szoku, jaki wywołała wiadomość o tym, iż nie żyje lubiana przez nich uczestniczka „Sanatorium Miłości”.

„Chyba jedna z najciekawszych i najbardziej energicznych uczestniczek. Wielka szkoda”; „Nie, to nie do ogarnięcia, taka wesoła i pełna życia. Tak bardzo Panią Ninę polubiłam, tak mi przykro. Składam wyrazy współczucia dla rodziny”; „Kochana pani Nina. Cudowny Kolorowy Ptak, ogromna strata, Kobieta Wulkan….serce pęka. Wyrazy współczucia dla najbliższych” – skomentowali użytkownicy mediów społecznościowych.

Póki co nie pojawiły się informacje dotyczące przyczyny i okoliczności śmierci Niny Busk z „Sanatorium Miłości”. Wydaje się jednak, że to tylko kwestia czasu, aby taka wiadomość ujrzała światło dzienne.

Przy okazji warto wspomnieć kim była Janina „Nina” Busk. Kobieta pochodziła z Torunia. Z wykształcenia była technologiem. Seniorka wystąpiła w pierwszej edycji „Sanatorium miłości”. Dodajmy, iż zmarła był jednym z najbardziej lubianych bohaterów show. Co ciekawe, po emisji programu otrzymała pracę w „The Voice Senior”. W talent show przeprowadzała zakulisowe rozmowy z uczestnikami.

źródło: Fakt

Zobacz również: