Jacek Jaworek
policja.pl, fotomontaż

Szokujące doniesienia dobiegły z Częstochowy. Policja upubliczniła drastyczne zdjęcia zwłok mężczyzny, który zginął w wypadku na przejściu dla pieszych. Zdaniem internautów denat to poszukiwany za potrójne zabójstwo Jacek Jaworek.

Jacek Jaworek ucieka przed policją od roku

Przypomnijmy, iż poszukiwany mężczyzna jest podejrzany o dokonanie potrójnego morderstwa w miejscowości Borowce koło Częstochowy. Jacek Jaworek miał zastrzelić 44-letnie małżeństwo oraz ich 17-letniego syna. Przeżył tylko młodszy, 13-letni syn. Chłopiec zdołał się ukryć, a później uciec.

Po dokonaniu makabrycznej zbrodni 44-latek uciekł. Niestety policji nie udało się go odnaleźć do tej pory. Nie pomógł ani list gończy ani też czerwona nota Interpolu. Równie bezskuteczne okazało się wyznaczenie nagrody za pomoc w odnalezieniu mordercy. Tymczasem właśnie pojawiły się szokujące spekulacje na temat Jacka Jaworka.

Kilka dni temu media informowały o potwornym wypadku, do którego doszło 6 lipca, około godziny 4:00 przy alei Wolności w Częstochowie. Leżącego na przejściu dla pieszych mężczyznę śmiertelnie potrącił dostawczy mercedes.

Według ustaleń śledczych kierowca samochodu nie zachował ostrożności zbliżając się do pasów. Mało tego, po potrąceniu ofiary uciekł z miejsca zdarzenia. Dodatkowo sprawcę obciąża fakt, iż w chwili zatrzymania badanie wykazało, że miał 0,32 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Służby do tej pory nie wiedzą kim jest ofiara potrącenia na pasach. Z tego powodu Komenda Miejska Policji w Częstochowie opublikowała zdjęcia denata. Funkcjonariusze zaapelowali o pomoc w ustaleniu tożsamości śmiertelnie potrąconego mężczyzny. Oprócz fotografii stróże prawa udostępnili również nagranie, na którym widać całe zdarzenie.

Według rysopisu ofiara to mężczyzna w wieku około 50 lat, o krępej budowie ciała i krótkich, jasnych włosach. Denat miał 172 cm wzrostu. Był ubrany w biały t-shirt, w niebieskie i czerwone paski, spodnie jeansowe oraz zielone buty sportowe.

Po publikacji policyjnych materiałów pojawiły się liczne spekulacje na temat tego, kim jest ofiara. Wielu internautów nie ma wątpliwości, że mężczyzna, który zginął na pasach to oskarżony o potrójne zabójstwo Jacek Jaworek. „Na moje oko na 99 procent to poszukiwany Jacek Jaworek”, „To samo powiedziałam jak zobaczyłam to zdjęcie” – komentowali użytkownicy.

Jak na razie policja nie potwierdziła domysłów internautów, Zatem nadal nie wiemy kim był śmiertelnie potrącony na pasach mężczyzna.

źródło: goniec.pl

Zobacz również: