Piotr Kraśko

Piotr Kraśko w ostatnim czasie zaskakująco często pojawia się w mediach. O jego kłopotach wszyscy już pisali. Dziennikarz stracił uprawnienia do prowadzenia pojazdów, ale pojawił się też drugi wątek, poprzez który lądował na czołówkach tabloidów. Mianowicie choroba. Dziś już Piotr Kraśko wyszedł ze szpitala, ale jego wygląd zmienił się nie do poznania. Mamy zdjęcia.

Tak teraz wygląda Piotr Kraśko. Choroba dała o sobie znać

Jak donosi serwis Pomponik, w ostatnim czasie Piotr Kraśko miał problemy z ciśnieniem. Trafił nawet do szpitala, gdzie zmuszony był poddać się szeregowi specjalistycznych badań.

Kraśko opuścił jednak już placówkę medyczną, a podczas jednej z podróży rowerem (to środek lokomocji, którym Piotr Kraśko może poruszać się po utracie uprawnień do prowadzenia samochodu), przyłapali go dziennikarze Super Expressu.

Na zdjęciach widać wychudzonego Piotra Kraśko. Ciężko go poznać na pierwszy rzut oka. Dopiero, kiedy się przyjrzymy, widać, że to znany dziennikarz.

„Tak choroba zmieniła Piotra Kraśkę. Dziennikarz po wyjściu ze szpitala bardzo schudł.” – piszą dziennikarze Super Expressu. Zdjęcie możecie zobaczyć poniżej. Cóż, panu Piotrowi pomimo wielu zawirowań w jego życiu, życzymy zdrowia. Przecież to jest najważniejsze.

źródło: Super Express, Pomponik

Zobacz również: