Rafał Brzozowski

Gwiazda TVP zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie. Prowadzący lubiany teleturniej „Jaka to melodia?” opowiedział o swojej chorobie. Ku zaskoczeniu fanów Rafał Brzozowski wyznał, iż jego życie dość mocno zmieniło się od czasu, kiedy zachorował.

Rafał Brzozowski przeszedł COVID-19. Skutki odczuwa do dziś

Od kilku lat Rafał Brzozowski robi zawrotną karierę w TVP. Swoją przygodę z telewizją rozpoczął jako uczestnik 1. edycji „The Voice of Poland”. Przypomnijmy, iż mężczyzna był wówczas członkiem ekipy Andrzeja Piasecznego i odpadł dopiero przed odcinkiem finałowym.

Osoba Brzozowskiego jest bardzo dobrze znana wielbicielom telewizyjnych teleturniejów. Mowa o „Kole Fortuny”, które prowadził przez jakiś czas, a także „Jakiej to melodii?”. Dodajmy, iż gospodarzem tego ostatniego programu jest nieprzerwanie od 2019 roku.

Kolejne lata obfitowały w następne zawodowe wyzwania. Brzozowski pojawił się w muzycznym talent show „The Voice Senior”. Co ciekawe, gwiazda poprowadziła także koncerty i widowiska organizowane przez TVP.

Niewątpliwie piosenkarz stał się niezwykle popularny. Brzozowski cieszy się ogromną sympatią wśród widzów. Dlatego jego ostatnie wyznanie zaniepokoiło wiele osób.

Gwiazda w trakcie realizacji drugiej edycji muzycznego show TVP2 „The Voice Senior” zachorowała. Doszło do tego, że piosenkarza zabrakło podczas odcinka finałowego, który odbywał się na żywo.

„Miałem kontakt z osobą chorą i zawrócili mnie ze względów bezpieczeństwa. Będę musiał siedzieć w izolacji aż przyjdą wyniki testów” – powiedział wówczas. Niestety następnego dnia prezenter usłyszał diagnozę. Okazało się, że gwiazda TVP jest zakażona COVID-19.

Chociaż celebryta przechodził koronawirusa bezobjawowo, to okazało się, że skutki zakażenia odczuwa do dnia dzisiejszego tj. aż 1,5 roku po ozdrowieniu. Gwiazdor TVP szczerze przyznał, iż jego życie mocno się zmieniło od tego czasu. Dokładnie rzecz biorąc chodzi o smak i nawyki kulinarne. „Po tym, gdy przeszedłem covid, przestałem jeść mięso, nie mam na nie ochoty. To już trwa ponad rok i bardzo jest mi z tym dobrze!” – powiedział Brzozowski.

źródło: Fakt

Zobacz również: