Szansa na Sukces
foto: Facebook/TVP

Telewizja Polska poinformowała o ogromnej zmianie w „Szansie na Sukces”. Dodajmy, iż nigdy przedtem nie doszło do takiej sytuacji jak teraz. Jakie zmiany postanowiło wprowadzić kierownictwo TVP?

„Szansa na Sukces” miała do tej pory trzech prowadzących

Nadchodzą spore modyfikacje lubianego przez Polaków formatu telewizyjnego „Szansa na Sukces”. Przypomnijmy, iż w tej chwili Marek Sierocki jest gospodarzem talent show. Jednakże niebawem dziennikarz podzieli się tą funkcją z młodszym kolegą.

Co ciekawe, wiadomo już, kto zostanie kolejnym gospodarzem „Szansy na Sukces”. Poinformowała o tym w mediach społecznościowych sama Telewizja Polska. „Olek Sikora nowym prowadzącym Szansa na sukces Eurowizja Junior 2022! Gratulacje! A Szansa na sukces Opole 2023 poprowadzi jak zwykle Marek Sierocki Do zobaczenia we wrześniu w TVP2 #BądźmyRazem!” – przeczytamy w poście na oficjalnym profilu stacji na Facebooku.

Zatem jak widać, Marek Sierocki nie musi się obawiać o swoją posadę. Aleksander Sikora poprowadzi „Szansę na sukces. Eurowizja Junior”. Dokładnie rzecz biorąc chodzi o cztery odcinki programu. Z kolei gospodarzem programu „Szansa na sukces. Opole” pozostaje niezmiennie Marek Sierocki.

Warto podkreślić, iż nigdy wcześniej w historii programu nie doszło do takiej sytuacji. Zawsze program prowadziła jedna, a nie dwie osoby. Przypomnijmy, iż od premiery w listopadzie 1993 roku gospodarzem show był Wojciech Mann. W 2012 roku zastąpił go Artur Orzech. Natomiast w pierwszej połowie 2021 roku stacja zaproponowała tę posadę wspomnianemu Markowi Sierockiemu.

Kim jest wspomniany Aleksander Sikora? Otóż młody dziennikarz jest już bardzo dobrze znany widzom TVP. Od 2019 roku 32-letni prezenter współtworzy „Pytanie na śniadanie”. To jednak nie wszystko. Mężczyzna regularnie pojawia się w Telewizji Polskiej. Warto wspomnieć chociażby o prowadzeniu „Sylwestra Marzeń” i „Wakacyjnej Trasy Dwójki”, a także komentowaniu Eurowizji 2020 i 2021.

źródło: o2.pl

Zobacz również: