Anna Mucha
Anna Mucha/ screen YouTube

Serialowa Madzia zaniepokoiła swoich wielbicieli. Anna Mucha dodała poruszającą relację na swój profil w mediach społecznościowych. Aktorka przyznała, że przechodzi ostatnio ciężkie chwile.

Anna Mucha ma dość. Z pomocą pospieszyła koleżanka z „M jak Miłość”

Ta wiadomość mogła zdenerwować fanów aktorki. Anna Mucha zalała się łzami na planie popularnego serialu TVP. Na swoim InstaStory gwiazda opublikowała nagranie, na którym widzimy ją zapłakaną.

Czy coś złego dzieje się u Anny Muchy? Nie do końca. Celebrytka gra w produkcji rolę Madzi, która obecnie przechodzi prawdziwy kryzys. Mąż Budzyńskiej dopuścił się zdrady, a kobieta właśnie się o tym dowiedziała.

Anna Mucha nie kryje, że od kilku dni jej praca na planie „M jak Miłość” polega na ciągłym płaczu i odgrywaniu smutnych scen. Gwiazda TVP wyznała, iż cała ta sytuacja kosztuje ją dużo siły. Kobieta przeżywa trudne chwile.

„Kolejny dzień na planie. Kolejny dzień, kiedy Magda się dowiaduje, płacze i tak dalej. Sporo tego będzie. Raczej nie zniosła tej informacji najlepiej, co będę mówić. Ale ja też już mam trochę dosyć. Raczej źle znoszę te sceny, które teraz kręcimy” – stwierdziła Anna Mucha.

Co ciekawe, wsparcia koleżance z planu udzieliła Katarzyna Cichopek. Serialowa Kinga dołączyła do Anny Muchy podczas nagrywania przez nią relacji i wyjaśniła wielbicielom, dlaczego odgrywanie scen płaczu jest tak ciężkie dla aktora.

„Wcielając się w taką postać, która przeżywa tak trudne emocje, siłą rzeczy te emocje zostają z nami na cały dzień. Jest to bardzo wyciągające energetycznie” – wyznała Katarzyna Cichopek.

To jednak nie wszystko. Gospodyni programu „Pytanie na śniadanie” postanowiła poprawić koleżance humor. „Więc dzisiaj musisz zrobić coś miłego po zdjęciach dla siebie, zadbać o siebie” – poradziła serialowej Madzi Cichopek.

źródło: Lelum

Zobacz również: