Katarzyna Dowbor jest uwielbiana przez wszystkich. To kobieta-orkiestra, która na szklanym ekranie osiągnęła już wszystko, a nadal nie schodzi ze sceny. Od kilku lat angażuje się w program „Nasz nowy dom”. Tragedia, która się wydarzyła wstrząsneła wszystkimi. Dowbor po raz pierwszy zabrała w tej sprawie głos.

Tragedia po progamie „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor udzieliła komentarza

Katarzyna Dowbor nie ma ostatnio dobrego czasu. Bardzo przeżywa to, co się dzieje. Po pierwsze, jak sama przyznaje, nie wiadomo, czy uda się doprowadzić do finału wszystkie remonty w „Nasz nowy dom” z powodu szalejącej inflacji. Po drugie, po remoncie w jednym z domów rozegrała się potworna tragedia. Część osób obwinia za nią właśnie Dowbor i ekipę remontową.

Niedawno w jednym z wyrementowanych przez ekipę „Nasz nowy dom” wybuchł pożar. Ogień strawił dosłownie wszystko. Pojawiły się głosy, że to wina źle, a przede wszystkim w pośpiechu przeprowadzonego remontu. Katarzyna Dowbor odniosła się do całej sprawy.

„Dziwne, że dom spalił się po trzech latach. Jakby coś było źle zrobione, stało by się to od razu.” – komentuje Katarzyna Dowbor w rozmowie z redakcją portalu Jastrząb Post.

„Bardzo często jest tak i absolutnie nasze rodziny mają do tego prawo, że zmieniają wiele rzeczy. Tam była taka sytuacja, że komin nie był czyszczony. Nie jesteśmy w stanie przyjeżdżać i czyścić komina po każdym sezonie grzewczym. To już niestety jest w gestii rodziny i one powinny o tym pamiętać. Tak samo, jak nie mamy wpływu na to, czym pali się w kominie, co wiesza się za rurą, która wystaje od pieca. Nie ma tu naszej winy. Bolą nas takie zarzuty.” – dodaje Katarzyna Dowbor.

Pomimo, że tragedia nie jest jej winą ani też jej ekipy, to Katarzyna Dowbor bardzo ją przeżywa. Jest zżyta z większością uczestników programu „Nasz nowy dom”, a pomaganie ma wpisane w sercu. Pani Katarzyno, prosimy nie przejmować się wrogimi komentarzami. Zawsze znajdą się ludzie, którzy chcą rzucać kłody pod nogi. Niech Pani robi swoje.

źródło: Jastrząb Post, Pomponik

Zobacz również: