Marta Manowska

Ulubienica widzów TVP miała ostatnio sporo na głowie. Nie dość, że Marta Manowska intensywnie pracuje, to w ostatnim czasie doszło do wielu nieprzyjemnych sytuacji. Prawdopodobnie z tego powodu, dziennikarka podjęła decyzję, aby oddać się w ręce specjalistów. Oto jaki zabieg przeszła gospodynki programu „Rolnik szuka żony”.

Marta Manowska jest zaangażowana w wiele projektów

Warto wspomnieć, iż mimo godzin na planie zdjęciowym do hitów TVP „Rolnik szuka żony” oraz „Sanatorium Miłości”, dziennikarka chętnie pomaga potrzebującym. Nie tak dawno Marta Manowska zaangażowała się w pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Gwiazda TVP współpracuje z fundacją, która szuka domów dla chorych ukraińskich dzieci i ich rodzin, które trafiły do Polski. Aktywnie uczestniczy też w organizacji aukcji charytatywnych.

Kilkanaście dni temu na Manowską spłynęły tragiczne wieście. Krzysztof – jeden z uczestników „Rolnik szuka żony” popełnił samobójstwo. Gospodyni show bez wahania wsparła wdowę po rolniku, która także brała udział we wspomnianym programie.

W końcu jednak Marta Manowska postanowiła zrobić coś dla siebie. Zmęczona i na pewno wstrząśnięta ostatnimi wydarzeniami poddała się zabiegowi w profesjonalnej klinice.

„Nie powiem, że nie miałam dziś kryzysów. I to wielu. […] Przeraża mnie skala. Dziś wiele razy nie wiedziałam, jak odpowiedzieć na zadawane mi przez osoby oferujące pomoc, pytania, bo sama nie znałam odpowiedzi” – napisała dziennikarka w mediach społecznościowych.

Okazuje się, że Marta Manowska przeszła zabieg endermologii.„Robienie czegoś dla siebie – część druga. Bardzo dziękuję Klinice Absolu za to, że mi o tym nieustająco przypomina. Dzisiaj zaczynamy od endermologii, to mój ukochany zabieg na ciało” – podkreśliła gwiazda TVP.

Warto wspomnieć, iż endermologia to rodzaj zabiegu, wykonywany za pomocą urządzenia pracującego pod ciśnieniem, bezinwazyjnie wywierającego efekty kosmetyczne oraz rehabilitacyjne w głębokich strukturach skóry i mięśni całego ciała. Zabieg ma na celu odmłodzić, odchudzić oraz oczyścić ciało.

źródło: Lelum

Zobacz również: