Piotr Kraśko

Gwiazda TVN trafiła jakiś czas temu do szpitala. Piotr Kraśko walczy o zdrowie, tymczasem jego rodzina przeżywa trudne chwile. Głos na ten temat zabrała żona dziennikarza. Padły wzruszające słowa.

Piotr Kraśko zaliczył ostatnio kilka poważnych wpadek wizerunkowych

50-letni dziennikarz TVN nie ma ostatnimi czasy najlepszej passy. Jakiś czas temu wyszło na jaw, że Piotr Kraśko od wielu lat prowadzi samochód bez stosownych uprawnień. Dziennikarz stracił je 7 lat temu.

Ostatecznie Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Kraśce. Mężczyznę oskarżono o prowadzenie pojazdu po cofnięciu uprawnień (art. 180a k.k.). „Ma zapłacić karę 100 tys. zł” – przekazał prokurator Marek Skrzetuski.

Niedawno wybuchł kolejny skandal. Zdaniem mediów publicznych Piotr Kraśko miał przez cztery lata nie płacić podatków. Prezenter odniósł się do zarzutu wydając oświadczenie. Gwiazda TVN stwierdziła, iż „wszystkie kwestie podatkowe zostały wyjaśnione pięć lat temu”. Jednocześnie mężczyzna podkreślił, iż wyciąganie na światło dzienne takich informacji i łączenie ich z jego obecnym miejscem pracy jest celowe.

„Jeśli TVP.Info uznało za rzecz ważną sprawdzenie, czy nie było zaległości w podatkach i jaki jest stan finansów obywatela, który nie pełni żadnych funkcji państwowych to może dołoży tez starań o podobną wiedzę w odniesieniu nie do przeszłości a teraźniejszości najważniejszych osób w państwie. Chyba że w odniesieniu do obywatela tajemnica skarbowa nie istnieje, a w odniesieniu do rządzących jak najbardziej” – oświadczył Kraśko.

Gwiazda TVN wylądowała w szpitalu

Wspomniane incydenty prawdopodobnie nadwyrężyły zdrowie prezentera. Kraśko w końcu wylądował w szpitalu. Teraz dochodzi do siebie pod okiem lekarzy. Tymczasem jego rodzina przeżywa ciężkie chwile.

Karolina Ferenstein-Kraśko chce, aby jej mąż zaczął bardziej dbać o siebie. Kluczowa ma być zmiana stylu życia. Do tej pory dziennikarz dużo pracował, natomiast rzadko widywał się z bliskimi.

Media doniosły, iż nieobecność Kraśki szczególnie negatywnie odbiła się na jego najmłodszym dziecku. Córka gwiazdy TVN ciężko znosi rozłąkę z ojcem. „Pomagają wideorozmowy z Piotrem, ale one nie zastąpią go w domu” – wyjaśnił znajomy rodziny. „Piotr ma dla kogo żyć – rodzina, troje dzieci, do tego wiele planów i marzeń” – dodali.

Warto wspomnieć, że Karolina Ferenstein-Kraśko zamierza poważnie porozmawiać z mężem. Kobieta chce wpłynąć na niego i zmusić go, by zaczął o siebie dbać. Do tej pory zdarzało się, że prezenter odbierał służbowe telefony całą dobę. „Karolina przedstawiła ukochanemu swoje stanowisko już podczas jednej z pierwszych wizyt w szpitalu. Od tego czasu regularnie upomina Piotra, by zwolnił tempo” – podkreślili bliscy dziennikarza.

Nie tylko córeczce prezentera jest w tej chwili ciężko. W trudnej sytuacji znalazła się wspomniana Karolina Ferenstein-Kraśko. Kobieta jest mocno zmęczona. Z powodu pobytu meża w szpitalu na jej głowie jest teraz budowa nowej posiadłości, wychowywanie dzieci, prowadzenie własnej firmy i nadzorowanie stadniny w Gałkowie.

źródło: Pomponik

Zobacz również: