morderstwo

Potworna tragedia rozegrała się w województwie mazowieckim. 66-letnia babcia zginęła na oczach swoim małych wnuków. Oto szczegóły dramatycznego wypadku. 

Na miejsce wypadku wezwano śmigłowiec LPR

W miniony wtorek 28 czerwca doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Matyldów w gminie Rybno w województwie mazowieckim. Policja z Sochaczewa wstępnie ustaliła, iż 36-letni kierowca seicento potrącił 66-latkę. Niestety kobieta nie żyje.

66-letnia kobieta szła drogą razem ze swoimi wnukami. Nagle emerytkę potrącił samochód. Na szczęście dzieciom nic się nie stało. Niestety ich babcia nie miała tyle szczęścia. Pomimo podjętej reanimacji kobieta zmarła. Co gorsza, seniorka zginęła na oczach swoich wnucząt.

Warto podkreślić, że kobiety nie udało się uratować, chociaż służby prowadziły ofiarną akcję ratunkową. Na miejscu potwornego wypadku pracowały trzy zastępy straży pożarnej i zespół ratownictwa medycznego. Poza tym, wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Oczywiście w sprawę zaangażowała się policja i Prokuratura Rejonowa w Sochaczewie. Funkcjonariusze chcą ustalić przyczyny i okoliczności dramatycznego wypadku. W tej chwili wiemy, iż 36-letni kierowca był trzeźwy. Oficer prasowa KPP Sochaczew Agnieszka Dzik podała, że mężczyźnie pobrano krew do zbadania obecności innych substancji.

W tej chwili nie wiadomo dlaczego doszło do tego makabrycznego zdarzenia. Niemniej policja po raz kolejny zaapelowała do pieszych, aby zachowali szczególną ostrożność poruszając się na drodze.

Śmiertelne potrącenie to kolejny tego typu wypadek w naszym kraju

Przedstawiciele policji nie kryją, że w ostatnich dniach doszło do kilku tego typu dramatycznych zdarzeń. Bilans tego typu zdarzeń ciągle rośnie. Można wręcz powiedzieć o czarnym wtorku na polskich drogach.

Dopiero co wydarzył się tragiczny wypadek w woj. zachodniopomorskim. W wyniku zderzenia osobówki z ciężarówką zginęło zaledwie 10-miesięczne dziecko. Z kolei we wtorek rano w Człuchowie pod Krakowem zderzyły się dwa samochody osobowe. Na skutek wypadku śmierć poniósł 44-letni kierowca jednego z pojazdów.

źródło: e-sochaczew.pl

Zobacz również: