atak

Najnowszy filmik z udziałem Władimira Putina wywołał liczne komentarze. Prezydent Rosji zachowuje się na nim nieco dziwnie. Niektórzy nie mają wątpliwości. Nagranie obnażyło prawdę na temat kiepskiego stanu zdrowia rosyjskiego przywódcy. Zobaczcie i oceńcie sami.

Film pokazuje, iż Putin jest w fatalnej kondycji?

Od miesięcy opinia publiczna zastanawia się, w jakim stanie jest prezydent Rosji. Czy rzeczywiście Władimir Putin jest ciężko chory i jego dni są policzone? Zdaniem brytyjskich dziennikarzy o tym, iż z dyktatorem nie jest najlepiej świadczy najnowsze nagranie opublikowane w mediach społecznościowych.

Chodzi o film, który nakręcono w trakcie uroczystego rozdania nagród państwowych. Co ciekawe, to oficjalne nagranie udostępnione przez propagandę Kremla. Na materiale widzimy, dziwnie zachowującego się Władimira Putina. Prezydent Rosji sprawia wrażenie osoby, która ma problem z utrzymaniem się na nogach. Mało tego, wydaje się, iż rosyjski przywódca trzęsie się.

Dodajmy, iż na nagraniu oprócz Putina, występuje również znany reżyser Nikita Michałkow. Rosyjski polityk stoi zaraz obok artysty. Niewątpliwie mina rosyjskiego dyktatora jest nietęga. Widać, że nie czuje się komfortowo.

Takie zachowanie Władimira Putina od razu wywołało szereg spekulacji. Pojawiły się głosy, iż to, co działo się z prezydentem Rosji to skutek choroby Parkinsona, na którą ma rzekomo cierpieć.

Oczywiście Kreml nie skomentował tych plotek. Oficjalnie Rosjanie zaprzeczają wszystkim pogłoskom o złym stanie zdrowia rosyjskiego przywódcy. To jednak nie zatrzymało karuzeli spekulacji. Tym bardziej, że ostatnio Putin nie pojawił się na kilku ważnych wydarzeniach. Mowa chociażby o jego ulubionych zawodach hokejowych czy też corocznym formacie pytanie-odpowiedź emitowanym w rosyjskiej telewizji.

Poniżej zamieszczamy nagranie, które robi furorę w mediach społecznościowych. Zobaczcie i oceńcie sami w jakiej kondycji jest prezydent Federacji Rosyjskiej. Czy rzeczywiście coś jest z nim nie tak? A może dziennikarze niepotrzebnie wywołują zamieszanie?

źródło: se.pl

Zobacz również: