Władimir Putin

Ta informacja zszokowała opinię publiczną. Stało się coś, co nie miało miejsca od blisko 20 lat. Władimir Putin podjął zaskakującą decyzję. Co dzieje się z prezydentem Rosji? W sieci aż huczy od plotek.

Niespodziewanie Putin zmienił swój kilkunastoletni obyczaj

Rosyjski dyktator podjął niespodziewaną decyzję. Putin zmienił niezwykle ważny i charakterystyczny dla siebie obyczaj. Stało się to po raz pierwszy od osiemnastu lat! Mianowicie chodzi o odwołanie z nieznanych dotąd przyczyn słynnej telewizyjnej sesji pytań i odpowiedzi.

Co ciekawe, wcześniej Putin nie pojawił się osobiście na zawodach hokejowych, które zawsze chętnie zaszczycał swoją obecnością. Polityk pożyczył tylko zawodnikom powodzenia w specjalnie nagranym wystąpieniu wideo.

Wspomniane sytuacje wywołały lawinę plotek. Czyżby prezydent Rosji był rzeczywiście poważnie chory? A może obawia się, że podczas sesji w telewizji padną jakieś pytania dotyczące wojny w Ukrainie?

Jak na razie nie wiadomo. Pewnie jest natomiast to, że telewizyjna sesja z Putinem cieszyła się wśród Rosjan sporą popularnością. Obywatele Federacji Rosyjskiej z niecierpliwością czekali na dzień, kiedy rosyjski przywódca zasiądzie w telewizyjnym studiu, a widzowie zadzwonią do niego i zadadzą mu każde pytanie.

Z pewnością celem tego typu wydarzenia było umocnienie wizerunku Putina jako ojca narodu. Kremlowska propaganda co roku znakomicie wykorzystywała do tego celu wspomnianą sesję pytań i odpowiedzi w rosyjskiej telewizji.

O odwołaniu dorocznego wydarzenia poinformował rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow. Polityk oznajmił, że zaplanowane na połowę czerwca telewizyjno-telefoniczne spotkanie Rosjan z prezydentem nie dojdzie do skutku.

Dodajmy, iż rzecznik Putina nie podał żadnego innego terminu, w jakim spotkanie to mogłoby się odbyć. Z tego powodu, ruszyła karuzela plotek. Opinia publiczna spekuluje, czy ze zdrowiem przywódcy Rosji jest wszystko w porządku. Czyżby pogorszył się stan jego zdrowia? A może polityk boi się pytań o aktualną sytuację na Ukrainie?

źródło: se.pl

Zobacz również: