nie żyje aktorka

W mediach pojawiła się tragiczna informacja. Nie żyje uczestnik „Rolnik szuka żony”. Bohater hitu TVP miał zaledwie 56 lat. Produkcja oraz fani programu nie kryją szoku i ogromnego smutku. 

Uczestnik „Rolnik szuka żony” pozostawił w żałobie żonę Bogusię

W mediach pojawiła się przykra wiadomość. Nie żyje jeden z uczestników 8. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Krzysztof Pachucki zmarł w wieku 56 lat. Smutne wieści niewątpliwie niemile zaskoczyła widzów hitu TVP. Raczej ani produkcja, ani fani telewizyjnej produkcji nie spodziewali się, że rolnik odejdzie tak szybko.

Uczestnik hitu „Rolnik szuka żony” zmarł 2 czerwca 2022 roku. Z klepsydry, która została opublikowana na jednej z fanowskich grup wynika, że pogrzeb uczestnika „Rolnik szuka żony” odbył się w minioną sobotę tj. 4 czerwca w Świętajnie.

Śmierć uczestnika produkcji opłakują głównie najbliżsi mężczyzny, w tym jego żona Bogusia. Dodajmy, iż para poznała się w trakcie wspomnianego programu. Przypomnijmy, iż w 8. edycji programu Krzysztof zaprosił do swojego gospodarstwa swoją przyszłą małżonkę. Rolnik zakochał się z wzajemnością w kobiecie. Były oświadczyny, a w listopadzie ubiegłego roku obył się ślub.  Na uroczystości była obecna gospodyni show – Marta Manowska.

Na smutną informację o śmierci rolnika zareagowała produkcja show TVP. „Dziś doszła nas smutna wieść o śmierci Krzysztofa. W imieniu twórców programu „Rolnik szuka żony” chcieliśmy złożyć rodzinie nasze najszczersze kondolencje. Chwile spędzone z Krzysztofem, jego gościnność i ciepło pozostaną w naszej pamięci na zawsze. Będziemy tęsknić” – przeczytamy na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych.

źródło: RMF FM

Zobacz również: