Jasnowidz Wojciech Glanc
Jasnowidz Wojciech Glanc, fot. Youtube

Popularny polski wizjoner przedstawił swoją najnowszę wizję. Niestety to co powiedział jasnowidz Glanc, może napawać strachem. Niewątpliwie to wstrząsająca przepowiednia. Oto szczegóły.

Jasnowidz Glanc nie kryje, że czekają nas ciężkie czasy

Wojciech Glanc systematycznie przedstawia opinii publicznej swoje wizje przyszłości. Najnowsze przepowiednie są pełne pesymizmu. Krótko mówiąc, na świecie, w tym w Polsce, nie będzie się działo dobrze,

Były uczestnik reality show „Big Brother” zaznaczył, iż nadchodzące tygodnie i miesiące będą dla Polaków bardzo trudne. Jasnowidz Glanc nie kryje, że czekają nas różnego rodzaju poważne problemy.

Po pierwsze, rosnące w zastraszającym tempie ceny. Po drugie, trudna sytuacja finansowa w wielu domach oraz kryzys gospodarczy negatywnie wpłyną na nastroje społeczne. Według jasnowidza Glanca, szczególnie piętnowani będą Ukraińcy. „Jeśli chodzi o Ukrainę, nie oczekiwałbym pomocy ze strony rządu. Ludzie, którzy pomagają Ukraińcom, nadal będą zdani sami na siebie. Obawiam się wzrostu napięć społecznych i agresji Polaków przeciwko Ukraińcom. Będzie to wywołane ciężką sytuacją materialną. Bo ile można pomagać z własnej kieszeni? Pojawią się nastroje antyukraińskie, ksenofobiczne. Zacznie wychodzić skryta natura naszych rodaków: z jednej strony potrafią być bardzo dobrymi ludźmi, ale jak przyjdzie co do czego i sytuacja zbyt długo jest niewygodna, wtedy robi się niedobrze” – wyjaśnił Wojciech Glanc.

Jasnowidz jest pewny, że Polskę i Polaków czeka trudny czas. „Ten rok, to będzie koszmarny, paskudny rok. Rok, w którym każdy z nas doświadczy śmierci. Każdy z nas doświadczy zarazy. Każdy z nas. To już będzie bardzo namacalne” – ostrzegł mężczyzna.

Wojciech Glanc zapowiedział także, że w najbliższym czasie pożegnamy wielu światowej sławy artystów. „To będzie bardzo trudny okres dla świata artystycznego. Na przestrzeni tego lata odejście paru gigantów. Zbliża się bardzo ciężki okres” – zauważył wizjoner.

Były uczestnik „Big Brothera” wypowiedział się też na temat sytuacji w Ukrainie. Według niego, coś strasznego wydarzy się we wspomnianym kraju. „Dowiemy się też o dziwnej eksperymentalnej broni, która zostanie użyta w Ukrainie. Czy rozleje się to na cały świat? Mam nadzieję, że nie. Ktoś naciąga gumę, która zaraz strzeli” – powiedział.

źródło: Fakt

Zobacz również: