Władimir Putin

Media donoszą, że płonie tajny bunkier Władimira Putina. To tam Prezydent Federacji Rosyjskiej miał się skryć między innymi na wypadek ataku nuklearnego. Wygląda na to, że jego plany co do tajnej kryjówki legły w gruzach. W sieci pojawiło się nagranie wideo, które publikujemy na końcu naszego tekstu.

Tajny bunkier Władimira Putina w ogniu?

„PŁONIE TAJGA WOKÓŁ (PRAWDOPODOBNIE) TAJNEGO BUNKRA PUTINA” – napisał na Facebooku dziennikarz Witold Szabłowski, który powołuje się na doniesienia amerykańskiego wywiadu wojskowego. Od dawna krążą słuchy, że tajny bunkier Putina ma być zlokalizowany na Uralu. Wydawało się, że do tej pory nikt nie znał jego dokładnej lokalizacji.

„Już od ZSRR wokół góry Jamantau na Uralu trwa budowa budynków wojskowych o nieznanym przeznaczeniu. Wg amerykańskiego wywiadu, może to być tajny bunkier Putina na wypadek wojny atomowej.Jeśli zamierzał w nim przeczekać wojnę, to chyba już nie ma gdzie – dziś rano na zboczach Jamantau wybuchł wielki pożar, który wciąż się rozprzestrzenia.” – dodaje Szabłonowski w swoim wpisie.

Nagranie wideo można zobaczyć poniżej. Ogień rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie.

 

Zobacz również: