Magda Gessler
źródło: Instagram/magdagesller_official

Magda Gessler uważana jest za jedną z najpopularniejszych restauratorek w naszym kraju. Wiele osób chętnie wybrałoby się na obiad do jednej z restauracji gwiazdy „Kuchennych rewolucji”. Dziennikarze postanowili sprawdzić, ile zapłacilibyśmy za popularnego schabowego w lokalu gwiazdy TVN.

Schabowy u Magdy Gessler to spory wydatek

Bodajże najbardziej znanym lokalem należącym do Magdy Gessler jest „U Fukiera”. Z pewnością restauracja ta nie należy do najtańszych. Jednak i tak wysokie ceny posiłków poszybowały jeszcze w górę.

Do niedawna za schabowego u Magdy Gessler trzeba było zapłacić 64 zł. Aktualnie trzeba liczyć się z jeszcze większym wydatkiem. Mowa aż o 76 złotych za porcję kotleta schabowego z zasmażaną kapustą.

W warszawskiej restauracji Magdy Gessler można skosztować także innych dań kuchni polskiej. Serwowane potrawy, podobnie jak popularny schabowy, nie należą do najtańszych. Przykładowe ceny tradycyjnych przysmaków rodzimej kuchni: flaczki – 43 zł, barszcz – 39 zł, rosół – 35 zł, gołąbki – 65 zł, kaczka – 130 zł, antrykot – 180 zł, szarlotka – 31 zł, sernik – 35 zł.

źródło: se.pl

Zobacz również: