Katarzyna Cichopek
Foto: Instagram

Niespodziewane rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela to temat dla wielu tabloidów. Para już zdecydowała, że nie ma sensu kontynuować tej relacji i postanowiła nawet, że podzieli się majątkiem. Hakiel miał wyprowadzić się od Cichopek. Problem jednak, że w tym wszystkim nie zgadza się jedna rzecz.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek chcieli to ukryć?

Oficjalnie w przestrzeni publicznej pojawiła się informacja, że Marcin Hakiel już wyprowadził się od Cichopek. Jak jest jednak naprawdę?

„Zdaje się, że jeszcze tego nie zrobił…” – piszą dziennikarze serwisu Pomponik. Wszystko za sprawą zdjęcia, które na swoje Instastory wrzucił Hakiel. Prawdopodobnie jego uwadze umknęła spostrzegawczość fanów.

Tancerz dodał zdjęcie z tarasu z kubkiem (prawdopodobnie kawy) w ręku. „Ten widok kojarzyć mogą obserwatorzy prowadzącej „Pytanie na śniadanie”.” – dodaje Pomponik, sugerując wyraźnie, że to taras wspólnego gniazdka Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela.

Czy to oznacza, że postanowili sobie dać drugą szansę? Choć pojawiły się takie głosy wśród fanów czy tabloidów, to nic na to nie wskazuje. Bardziej obstawiamy, że Hakiel nie zdążył się jeszcze spakować i wyprowadzić.

źródło: Pomponik

Zobacz również: