elżbieta zapendowska

Znana i lubiana jurorka programów muzycznych, Elżbieta Zapendowska ma poważne problemy ze zdrowiem. Sama potwierdza, że jest już za późno na operację i jedyne, co jej pozostaje, to pogodzić się z całą tą sytuacją.

Elżbieta Zapendowska ma kłopoty zdrowotne

Zapendowska znana jest między innymi z takich show, jak Idol, Must be the Music czy Jak oni śpiewają. Od pewnego jednak czasu zniknęła z anten telewizyjnych i poświęca się pracy z najmłodszymi adeptami muzyki w lokalnym domu kultury. Niestety, dowiadujemy się także, że nie jest najlepiej z jej stanem zdrowia.

„Nie widzę na jedno oko i pogodziłam się z tym. Nie histeryzuję. Przyzwyczaiłam się do faktu, że tracę wzrok.” – potwierdza Elżbieta Zapendowska w rozmowie z portalem Plejada.

„Gdyby przydarzyło się to pani jakieś 20 lat temu, operowalibyśmy. Teraz już nie.” – dodaje Zapendowska co usłyszała od lekarki. Ta przyznała wprost, że na operację oka jest już zdecydowanie za późno.

„Gdy traci się wzrok, wszystko jest trudne. Zwłaszcza gdy się pracuje, a ja nadal pracuję. To, że nie widzę twarzy osób, które śpiewają, jest dla mnie potwornym problemem, bo nie widzę emocji, mogę je tylko usłyszeć.” – dodaje Elżbieta Zapendowska.

źródło: Plejada, jastrzabpost.pl

Zobacz również: