Królowa Elżbieta II

Media na Wyspach Brytyjskich donoszą o tym, że Królowa Elżbieta II znajduje się w złym stanie. Monarchini ma problemy z poruszaniem się.

Niepokojące ustalenia mediów. Królowa Elżbieta II nie ma się najlepiej

Po raz ostatni Królowa Elżbieta II była widziana publicznie kilka dni temu. Na uroczystościach z okazji 70-lecia jednej ze znanych firm, wyglądała, że jest w dobrej kondycji. Poruszała się co prawda o lasce, ale przy jej wieku (95 lat) nie jest to niczym zaskakującym. Teraz jednak media na Wyspach dotarły do niepokojących informacji. Stan zdrowia Królowej Elżbiety II miał się gwałtownie pogorszyć.

To dlatego od kilku dni monarchini nie była widziana publicznie. Ba, ma się wstydzić pokazywać w takim stanie. „Pojawiły się doniesienia o tym, że królowa nie jest w stanie poruszać się o własnych siłach i musi korzystać z wózka inwalidzkiego.” – czytamy w portalu Goniec.pl, który powołuje się na brytyjskie media.

Nie są to pierwsze w ostatnim czasie problemy zdrowotne Królowej Elżbiety II. Nie tak dawno temu przeszła ona zakażenie koronawirusem, które być może ma znaczący wpływ na to, że monarchini nie może poruszać się o własnych siłach.

„Pomimo swojego podeszłego wieku Królowa Elżbieta II nie chce rezygnować z obowiązków, choć część z nich przekazała już swoim bliskim. Szczególne oparcie monarchini znajduje w swoim synu Karolu i wnuku Williamie.” – czytamy na łamach serwisu Goniec.pl. Niemniej jednak, w ostatnim czasie, zdaniem brytyjskich mediów, Królowa Elżbieta II zmuszona była zniknąć z przestrzeni publicznej.

Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia. Wszyscy na Wyspach Brytyjskich są zaniepokojeni. Liczymy, że już wkróte głowa Brytyjskiej Rodziny Królewskiej znów zacznie się pokazywać publicznie i uspokoi wszystkich.

źródło: GB News, media, goniec.pl

Zobacz również: