Władimir Putin-Rosja
źródło: YouTube

Nie ma chyba żadnej granicy, której nie jest w stanie przekroczyć Władimir Putin w swoich bestialskich działaniach. Właśnie rękoma Siergieja Szojgu wydał okrutny rozkaz.

Rosja wyśle nieletnich na wojnę. Nowe ustalenia ukraińskiego wywiadu

Wszyscy już zauważają, że Rosja sporo się przeliczyła, atakując Ukrainę. Jednocześnie pojawia się coraz to więcej niepokojących informacji. Zdesperowany Władimir Putin chwyta się wszystkiego, co może, żeby jednak doprowadzić do końca plan ataku na Ukrainę. Właśnie pojawiły się kolejne niepokojące informacje.

Ukraiński wywiad przechwycił dokumenty, z których jasno wynika, że minister obrony Federacji Rosyjskiej wydał rozporządzenie, wskutek którego na wojnę udadzą się… nastolatkowie. Siergiej Szojgu, jedna z prawych rąk Władimira Putina, podobnie jak jego mocodawca nie ma żadnych zahamowań.

Rosyjskie wojsko wskutek rozporządzenia zaczyna sprawdzać stopień przygotowania 17-letnich rezerwistów do udziału w działaniach wojennych w Ukrainie. „Kontrolę nad wykonaniem rozkazu powierzono szefowi głównego wydziału wojskowo-politycznego Sił Zbrojnych FR Giennadijowi Żidko.” – dodaje portal o2.pl.

Chodzi o członków młodzieżowej organizacji „Junarmia”. „To rosyjska młodzieżowa organizacja wojskowa podlegająca Ministerstwu Obrony Federacji Rosyjskiej. Wyróżnia się radykalną działalnością propagandową wśród rosyjskiej młodzieży. Członkami organizacji zostają dzieci od 8. roku życia.” – dodaje o2.pl.

Mówi się, że organizacja może liczyć nawet 16 milionów nastolatków, a około 60 tysięcy to siedemnastolatkowie, którzy już wkrótce zostaną zaciągnięci na wojnę.

źródło: o2.pl, media

Zobacz również: