Krzysztof Cugowski

To nie jest optymistyczna wiadomość. Lider zespołu „Budka Suflera” zachorował. Wielbiciele Krzysztofa Cugowskiego niepokoją się o swojego ulubieńca. Na temat tego jak czuje się obecnie piosenkarz, wypowiedział się jego najmłodszy syn.

Krzysztof Cugowski zachorował na COVID-19

Krajowe media poinformowały, iż lider „Budki Suflera” jest zakażony koronawirusem. Z tego powodu, 72-letni artysta musiał zmienić swoje plany zawodowe. Jak wiadomo, zdrowie jest najważniejsze.

W związku z chorobą, Krzysztof Cugowski zrezygnował z udziału w nagraniach do drugiego odcinka formatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Przypomnijmy, iż 72-latek jest nowym jurorem wspomnianego programu Polsatu. Oprócz niego, do show dołączył też Michał Wiśniewski.

Co ciekawe, legendarny piosenkarz mógł oceniać występy uczestników show, chociaż fizycznie nie był obecny w studiu nagraniowym. Wszystko dzięki nietypowemu rozwiązaniu, na jakie zdecydowała się produkcja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Otóż zakażony COVID-19 Krzysztof Cugowski oceniał gwiazdy biorące udział w telewizyjnym show zdalnie. Muzyk przyznał punkty, nie opuszczając swojego domu w Lublinie. Dodajmy, iż 72-latek pomimo choroby, wyglądał dość dobrze. Jest zatem spora nadzieja, że mężczyzna przechoruje koronawirusa bez powikłań.

Na temat stanu zdrowia muzyka głos zabrał jego najmłodszy syn. „Tata nie mógł być obecny w studio z powodów zdrowotnych, ale do końca tygodnia już się wykuruje i będzie mógł śmigać. Na szczęście czuje się bardzo dobrze” – przyznał 23-letni Chris.

Również sam Krzysztof Cugowski odniósł się do zaistniałej sytuacji. Trzeba przyznać, iż artyście humor dopisuje. „I tak oto przeszedłem w tryb online. Od razu uprzedzam, rozwiązanie jest tymczasowe. Następne występy uczestników @twojatwarzbrzmiznajomo będę oglądał z fotela jurorskiego. Tylko wcześniej zdejmę koronę. Pozdrowienia, trzymajcie się ciepło i nie chorujcie!” – napisał muzyk.

Oczywiście pod wpisem w mediach społecznościowych pojawiło się sporo komentarzy internautów. Użytkownicy życzyli 72-letniemu piosenkarzowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Oprócz wielbicieli, na powrót wokalisty czeka także jego kolega z programu Polsatu. Michał Wiśniewski, żartobliwie powiedział, że może nawet postawić zakażonemu artyście bańki.

Źródło: Super Express

Zobacz również: