zaginął

Zaginął 24-letni Norbert Andrzejewski. Policja, bliscy oraz znajomi mężczyzny proszą o kontakt wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w jego odnalezieniu.

Zaginął Norbert Andrzejewski. 24-latek po raz ostatni był widziany w czwartek, 17 lutego.

Kacper Andrzejewski po raz ostatni widziany był w czwartek, 17 lutego w Borzęciczkach. To gmina Koźmin Wielkopolski, województwo Wielkopolskie. Od tego czasu nie ma z nim jakiegokolwiek kontaktu.

W miejscu zaginięcia znaleziono jego telefon komórkowy. „Mężczyzna w chwili zaginięcia ubrany był w szaro-granatową kurtkę oraz granatowe spodnie marki Puma. 23-latek ma wygolone boki głowy i nosi włosy związane w kitkę.” – czytamy na facebookowym profilu „Szukamy i Ratujemy„, gdzie ukazał się także wizerunek zaginionego mężczyzny.

Wszystkie osoby, mogące mieć jakiekolwiek informacje o jego losach, proszone są o kontakt z policją. Można skontaktować się z najbliższą jednostką policji, a informacja zostanie przekazana do odpowiedniego rejonu.

„W niedzielę na terenie Borzęciczek prowadzono akcję poszukiwawczą, w której brało udział ponad 60 osób” – czytamy w cytowanym poście. Niestety nie przyniosła ona pożądanego efektu, w postaci odnalezienia zaginionego Kacpra Andrzejewskiego.

W akcji poszukiwawczej oprócz ratowników Szukamy i Ratujemy, wzięli udział także policjanci z KPP w Krotoszynie, strażacy ochotnicy z okolicznych jednostek oraz cywilni ochotnicy. Łącznie, bezskutecznie przeszukano 165 hektarów. Los Kacpra na ten moment jest nieznany. Liczymy jednak, że jak najszybciej odnajdzie się cały i zdrowy. Przyłączamy się do próśb o pomoc i o udostępnianie wpisu.

Zobacz również: