Witold Paszt

Witold Paszt nie żyje. Miał 68 lat. Był piosenkarzem, założycielem grupy Vox, a w ostatnim czasie także trenerem i jurorem muzycznego show, The Voice of Senior.

Nie żyje Witold Paszt

Informacje o śmierci uwielbianego przez widzów Telewizji Polskiej artysty poinformowała najbliższa rodzina. „Tata odszedł spokojnie w domu, w otoczeniu córek, wnucząt, zięciów, najukochańszych zwierząt. Wierzymy, że zawsze będzie z nami poprzez swoją muzykę i dobro, którym obdzielał każdego potrzebującego.” – napisały jego córki.

Witold Paszt zmarł w wieku 68 lat. „Wspaniały, najlepszy człowiek, najukochańszy dziadek, Artysta w pełnym znaczeniu tego słowa” – żegnają go córki we wspaniałych, poruszających słowach.

Paszt trzykrotnie przechorował COVID-19. Kiedy wyszedł z trzeciego zakażenia wydawało się, że nic nie może go już złamać. Niestety, nadeszły niespodziewane komplikacje. „Znacznie przyspieszyły jego wytęsknione spotkanie z naszą Mamą. Bardzo się do Niej spieszył” – piszą jego córki. Witold Paszt zmarł dzień po pierwszej rocznicy śmierci swojej małżonki.

Informacje o śmierci Witolda Paszta zamieściła także TVP. Paszt był jurorem The Voice of Senior. Program oglądały miliony telewidzów, a on stał się jego największą gwiazdą. „Będzie nam Pana bardzo brakować” – piszą przedstawiciele TVP. Z pewnością to samo mogą dziś powiedzieć, zalani łzami fani programu The Voice of Senior oraz pięknej osobowości, jaką był Witold Paszt.

https://twitter.com/TVP/status/1494990432564133888

źródło: TVP Info, media

Zobacz również: