Hubert Urbański
Instagram

Hubert Urbański to niekwestionowana gwiazda polskich „Milionerów”. Nikt nie wyobraża sobie najpopularniejszego turnieju TVN-u bez Urbańskiego, który stał się, można powiedzieć i twarzą i głosem show. Wielu zadaje jednak sobie pytanie, jak wygląda prywatne życie Urbańskiego? Jak mieszka? Mamy odpowiedź na te pytania.

Tak mieszka Hubert Urbański. Mieszkanie prowadzącego „Milionerów” wygląda dość skromnie

Hubert Urbański to showman z krwi i kości. Popis swoich umiejętności daje w każdym odcinku „Milionerów”, ale okazuje się, że w prywatnym życiu wcale nie stawia na błyskotliwe wnętrzna i nie pławi się w luksusach.

„Hubert Urbański mieszka w Warszawie. Kiedyś był właścicielem apartamentu na Mokotowie, jednak jak donoszą media, wyprowadził się po ciężkim rozstaniu z partnerką. W tej dzielnicy kupił jednak mieszkanie swojej córce, a sam, miał przeprowadzić się do stołecznego Śródmieścia.” – czytamy w najnowszej publikacji portalu o2.pl.

Zdjęcia mieszkania Huberta Urbańskiego znajdziemy m.in. na jego Instagramie i publikujemy je poniżej. Gwiazdor „Milionerów” publikując kolejne wpisy, uchylił nieco rąbka tajemnicy, jak mieszka. Uwagę przykuwa zwłaszcza kilka elementów wystroju wnętrza.

Na pierwszych ze zdjęć widzimy kuchnię Urbańskiego. Prowadzący „Milionerów” uzyskał ciekawy efekt poprzez podwyższenie kuchni, do której trzeba dostać się po małych schodkach. Zawartość różnego rodzaju produktów pokazuje, że Hubert Urbański nie tylko bywa, ale rzeczywiście mieszka w swoim mieszkaniu i zapewne sam rządzi w kuchni, co może zaskoczyć wielu, którzy do tej pory byli przyzwyczajeni do widoku celebrytów z dietą pudełkową w ręku.

To jeszcze nie wszystkie zdjęcia, jakie znajdziemy na Instagramie Huberta Urbańskiego. Widzimy też salon bądź jego gabinet. Uwagę przykuwa drewniany parkiet oraz minimalistyczny stoli do pracy.

Salon w mieszkaniu Huberta Urbańskiego to z kolei klasyka gatunku. Widzimy na poniżej prezentowanym nagraniu wygodną kanapę, duży telewizor z płaskim ekranem oraz sporą kolekcję książek.

Hubert Urbański podzielił się też częściowo widokiem łazienki. Widzimy, że prezenter „Milionerów” postawił na stonowane kolory, które odnoszą się nie tylko do łazienki, ale całego mieszkania. Nie można z pewnością powiedzieć, że Urbański mieszka skromnie, ale też nie widać w mieszkaniu przepychu. Stawia raczej na komfort.

źródło: o2.pl, Instagram

Zobacz również: