wojska czołgi

Napięcie wokół potencjalnego ataku Rosji na Ukrainę nie maleje. Według amerykańskich danych wywiadowczych, atak może nastąpić jeszcze w tym tygodniu. Nagrania, które właśnie trafiły do sieci, mogą to potwierdzać. Widać na nich tajemnicze oznakowania rosyjskich czołgów. Komentatorzy nie mają wątpliwości, co oznaczają.

Te oznaczenia na rosyjskich czołgach to ostatnia prosta do ataku na Ukrainę?

Większość ekspertów pyta już nie o to, czy Rosja zaatakuje Ukrainę, ale kiedy Władimir Putin da sygnał do ataku. Prezydent Ukrainy, Wołodymyr Zełenski uspokaja jednak, a dzień 16 lutego 2022, kiedy ma nastąpić potencjalny atak Rosji, zamierza ustanowić Dniem Zjednoczenia Ukraińców.

Wszystkie sygnały wskazują jednak na to, że inwazja Rosjan jest tylko kwestią czasu. Z Ukrainy wylatują oligarchowie i biznesmeni, a na rosyjskich czołgach pojawiły się tajemnicze oznaczenia.

Zdjęcia i filmy, które wyciekły do sieci, prawdopodobnie nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego. Publikujemy je na końcu naszego artykułu. Czy właśnie wydała się tajna strategia Rosjan i fakt, że rzeczywiście zaatakują Ukrainę? Takiego zdania jest część ekspertów oraz internautów.

Na zdjęciach, o których piszemy widać, że rosyjskie czołgi mają namalowane dwie wielkie białe kropki z przodu, rozmieszczone równomiernie po bokach. Co to może oznaczać? „Rosjanie umieścili tego typu specjalne wojskowe oznaczenie dla sił powietrznych Rosji. Miałoby to zapobiec ostrzelaniu przez lotnictwo własnych czołgów oraz żołnierzy.” – czytamy na łamach Interii jedną z teorii, przedstawianych w tej kwestii.

To oznaczałoby jedno, że decyzja ataku na Ukrainę już została podjęta, a kwestią czasu pozostaje, kiedy Rosja przeprowadzi zbrojną ofensywę.

Wspomniane zdjęcie, przedstawiające tajemnicze oznaczenia rosyjskich czołgów można zobaczyć poniżej. To jeszcze nie wszystko, bowiem poniżej publikujemy także nagranie wideo, na którym jeszcze dokładniej widać oznaczenia, które pojawiły się na wielu rosyjskich czołgach. Czy wszystkich? Niewykluczone.

 

źródło: media, Interia, wmeritum.pl

Zobacz również: