Katarzyna Cichopek
Foto: Instagram

Wielbiciele Katarzyny Cichopek nie mają powodów do radości. W mediach pojawiły się niepokojące wieści dotyczące ich ulubienicy. Celebrytka znalazła się w niezbyt komfortowej sytuacji. Co teraz zrobi?

Katarzyna Cichopek straci posadę w TVP?

Od przeszło 1,5 roku Cichopek jest współprowadzącą poranny program „Pytanie na Śniadanie”. Celebrytka występuje w parze z doświadczonym prezenterem Maciejem Kurzajewskim.

Niestety, dziennikarze znanego portalu plotkarskiego twierdzą, iż Katarzyna Cichopek może lada chwila wylądować na dywaniku u szefostwa „PnŚ”. Z jakiego powodu? Czy aktorka powinna obawiać się o swoją posadę?

Otóż nieoficjalnie mówi się, iż serialowa Kinga Zduńska niezbyt dobrze działa na widzów. Podobno kiedy pojawia się na ekranie, ludzie natychmiast zmieniają program, a dokładnie wybierają konkurencyjną stację, czyli TVN.

Przypuszczalnie wszystkiemu winne jest zbyt pogodne usposobienie Katarzyny Cichopek. Producentom programu śniadaniowego nie podoba się sposób w jaki celebrytka prezentuje się na ekranie. „Widzowie mają już ponoć po dziurki w nosie tego, że Kasia nie potrafi dostosować swojego zachowania do tematu rozmowy, przez co sprawia niekiedy wrażenie, jakby była pozbawiona empatii” – przeczytamy na wspomnianym już portalu.

Gwiazda powinna być bardziej empatyczna

„Po serii wpadek w „Pytaniu” dość mocno spadła oglądalność odcinków, w których występuje Katarzyna Cichopek. Kiedy Kasia pojawia się w programie, statystyczny widz wybiera TVN. Kasia aktualnie odpoczywa we włoskich Alpach, ale niebawem wróci do pracy. Wydawca otrzymał wiele sygnałów od widzów, którzy twierdzą, że prowadząca ze wszystkiego się śmieje, niezależnie od sytuacji, nawet kiedy tematy poruszane w programie są wyjątkowo trudne. Sądzą, że nie dostosowuje swojego zachowania do profilu rozmówcy. Uważają, że mimo całej sympatii, prezenterka powinna być bardziej stonowana i wykazywać więcej empatii w stosunku do zapraszanych gości. Produkcja na pewno poruszy z nią ten temat po powrocie” – stwierdziła osoba związana z audycją „PnŚ”.

Zatem czy celebrytka straci posadę? Co powinna zrobić w tej niekomfortowej sytuacji? Uspokajamy fanów aktorki. Raczej ich ulubienica nie zniknie nagle ze szklanego ekranu. Katarzyna jest podobno bardzo lubiana przez osoby pracujące przy programie telewizyjnej Dwójki. Poza tym, chętnie słucha uwag i lubi się uczyć. W związku z tym, prawdopodobnie skończy się na reprymendzie. Natomiast szefostwo nie wyciągnie żadnych poważnych konsekwencji wobec gwiazdy.

Źródło: Pudelek

Zobacz również: