Joanna Koroniewska
Foto: Instagram

Joanna Koroniewska wraz ze swoim mężem, Maciejem Dowborem są jednymi z najsprawniej poruszających się celebrytów po Instagramie. Może też dlatego, spada na nich ogromna fala hejtu. Fala, której Koroniewska nie wytrzymała. Właśnie na rzeczonym Instagramie opublikowała mocny wpis i apel do Internautów.

Mocny post. Joanna Koroniewska odpowiada swoim hejterom

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor przykuwają uwagę setek tysięcy internautów. Instagram traktują jako główny kanał komunikacji z fanami, często decydując się na nieszablonowe wpisy, zdjęcia, filmy czy nawet relacje na żywo z innymi znanymi osobistościami ze świata show-biznesu. Od pewnego czasu na parę spada jednak lawinowa fala, którą nie można nazwać nawet krytyką, a klasycznym hejtem. Joanna Koroniewska postanowiła powiedzieć dość.

Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie obraźliwe komentarze, które padły w jej kierunku oraz zamieściła krótki, ale mocny apel. Post bije rekordy popularności. W komentarzach popłynęło wiele słów wsparcia.

Koroniewska odniosła się do obraźliwych komentarzy

„No jako aktorka to zniszczona, ten Dowbor to jak model przy niej”, „Ona się taka stara zrobiła czy to jakiś filtr?”, „O kurde ale pani Joasia się zestarzała. Znaczy Boże, źle to ujęłam obraźliwie. Chodzi o to, że ja pamiętam jak ona młodziutka była a teraz?”, „Wygląda starzej od moich rodziców po 50.” – czytamy w komentarzach, którymi postanowiła podzielić się Joanna Koroniewska. Jak na nie zareagowała? Stanowczo.

„Jak to się stało, że dojrzałość, upływ czasu a właściwie nawet starość są traktowane jako grzech czy powód do wstydu?! Czy kiedy pojawią nam się pierwsze zmarszczki to mamy się chować po kątach żeby nie urażać odczuć estetycznych innych, zapewne młodszych odbiorców?” – zastanawia się Joanna Koroniewska.

„Czasem jestem ciekawa jak wyglądają Ci, bezkrytycznie oceniający moją „przemijająca urodę”. Jeśli wydaje Wam się, że tutaj na insta są krytycy wpadajcie na tik toka. Tam dopiero jest jazda bez trzymanki. TYLKO dla czytelników o MOCNYCH nerwach” – kończy swój wpis.

Niestety, ale fala hejtu względem popularnych osób i nie tylko jest coraz częstszym zjawiskiem w internecie. Większość osób, myśląc, że jest anonimowymi, decyduje się na słowa i obraźliwe komentarze, których nigdy nie wypowiedziałoby prosto w oczy drugiej osobie. Zazwyczaj osoby takie nie mają pojęcia, jakie szkody potrafi wyrządzić hejt. Wiele osób nie wytrzymuje brutalnej krytyki i wpada w problemy psychiczne. Pamiętajmy o tym, pisząc komentarze w internecie.

źródło: o2.pl, Instagram

Zobacz również: