The Voice Senior
Foto: TVP

Smutna informacja pojawiła się tej soboty w mediach społecznościowych. Jeden z trenerów aktualnej edycji „The Voice Senior” poinformował, iż rezygnuje z udziału w wielkim finale muzycznego show TVP. Oto szczegóły tej zaskakującej wiadomości.

Sobotni finał „The Voice Senior” w niepełnym składzie

Przed nami finałowy odcinek 3. edycji show TVP dla śpiewających osób powyżej 60. roku życia. Zapowiadają się niezwykłe emocje. Niestety, dziś okazało się, że część uczestników nie będzie mogła liczyć na wsparcie swojego trenera w studiu telewizyjnym.

Mowa o Krzysztofie Prusiku oraz kwartecie „Lepiej późno niż wcale”. Niestety, ich opiekun, czyli Witold Paszt, przekazał dziś na swoim Instagramie, że nie weźmie udziału w wielkim finale „The Voice Senior”. Co takiego wydarzyło się, że gwiazda podjęła decyzję o rezygnacji?

Otóż we wpisie w mediach społecznościowych Witold Paszt wyjaśnił, iż musi zostać w domu z powodów zdrowotnych. Piosenkarz wyznał, że próbuje dojść do formy po chorobie, którą ostatnio przeszedł. „Moi kochani, nie będzie mnie dziś wieczorem w studio PnŚ na ogłoszeniu wyników głosowania. Dochodzę do siebie w domku po chorobie” – napisała gwiazda „The Voice Senior”.

Jednocześnie wokalista zespołu „Vox” zaznaczył, iż wspiera wszystkich śpiewających seniorów. „Będę za to oglądał program i trzymał kciuki za wszystkich finalistów, ba, wszystkich uczestników tej edycji The Voice Senior! Możecie już czuć się wygrani, bo zrobiliście pierwszy krok do spełnienia swoich marzeń!Gratuluję Wam odwagi i pięknych wykonań, ale przede wszystkim życzę Wam, aby był to dopiero początek tej muzycznej przygody. A to fantastyczna przygoda, wierzcie mi na słowo” – przeczytamy we wpisie muzyka.

Pod zaskakującą informacją pojawiło się mnóstwo komentarzy. W większości internauci życzyli trenerowi „The Voice Senior” szybkiego powrotu do zdrowia, dużo sił i pogody ducha. Niektórzy nie kryli smutku z powodu nieobecności Witolda Paszta w wielkim finale. Jednocześnie zaznaczyli, iż zdrowie jest najważniejsze.

Źródło: Fakt, Instagram

Zobacz również: