Marta Manowska
Foto: YouTube

Wydaje się, iż Marta Manowska nie spodziewała się tak przykrych słów pod swoim adresem. Wszystko z powodu fotografii, które gwiazda TVP opublikowała w mediach społecznościowych. Oto szczegóły.

Marcie Manowskiej brakuje samokrytyki?

Bez wątpienia prezenterka to w tej chwili jedna z największych gwiazd TVP. Dziennikarka zyskała popularność i sympatię widzów dzięki takim formatom jak „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium miłości” oraz „The Voice Senior”.

Okazuje się jednak, że nie każdy darzy Martę Manowską sympatią. Świadczą o tym niektóre komentarze, które pojawiły się w mediach społecznościowych pod zdjęciami gospodyni telewizyjnych show.

Fotografie, o których mowa, kobieta zrobiła w trakcie swoich egzotycznych wakacji. Dziennikarka zwiedzała Meksyk, potem relaksowała się na plażach Belize, odwiedziła Panamę oraz Kostarykę. Na profilu gwiazdy TVP zostały uwiecznione chociażby kąpiel z delfinami, nocleg w tipi, pokonanie wiszącego mostu, czy też wyprawa do podnóża wulkanu.

Niewątpliwie jednak to nie piękne widoki wzbudziły krytykę ze strony części internautów. Chodzi o samą osobę Marty Manowskiej. Otóż na szkalnym ekranie kobieta zawsze jest przepięknie wystylizowana. Modne kreacje, nieskazitelny makijaż sprawiają, że wygląda jak milion dolarów. Natomiast na prywatnych zdjęciach próżno szukać make-up’u. Dziennikarka stawia bowiem na naturalne piękno.

Niestety taka wersja Manowskiej nie wszystkim przypadła do gustu. Część osób w bardzo nieładny sposób skrytykowali gwiazdę. Niektóre komentarze były naprawdę mocne. „Widziałam różne kobiety bez makijażu, ale takiej piggy z tv już dawno nie widziałam, ojj brak ci samokrytyki. Az tak nie wyglądasz, żeby to miało wyjść na światło, a nie za mądra też nie jesteś z tego co widziałam. Widzę, ze rolnika sama szukasz. Jest to żałosne, że osoba bez męża i samotna tyle lat prowadzi programy o miłości”, „Takie zdj wrzucac mi by bylo wstyd.mina jak z wariatki i wiesniaczki.piggy jak nic” – pisali użytkownicy Instagrama.

Źródło: lelum.pl, Instagram

Zobacz również: