Księżna Kate
Foto: Instagram

Zaskakujące doniesienia napłynęły z Wysp Brytyjskich. Księżna Kate wyprowadza się z Londynu. Gdzie teraz zamieszka przyszła żona króla? Czy razem z nią przeprowadzi się Książę William i ich dzieci?

Księżna Kate chce wyjechać na wieś

Tym razem, sensacyjne informacje dotyczą jednej z najbardziej lubianych osób w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Księżna Kate, bo o niej mowa, ma się niebawem wyprowadzić z Londynu.

Co ciekawe, arystokratka od kilku lat mieszka wraz z Księciem Williamem oraz dziećmi w Kensington Palace w Londynie. Zdaniem mediów, wkrótce ma się to jednak zmienić. Kobieta podobno zamierza przeprowadzić się ze stolicy na wieś.

Naturalnym wydają się pytania dotyczące tego, gdzie teraz będzie żyła księżna? Czy razem z nią w nowym miejscu zamieszka mąż oraz dzieci? Co na to królowa? A przede wszystkim z jakiego powodu żona wnuka Elżbiety II podjęła taką szokującą decyzję?

Brytyjscy dziennikarz twierdzą, że Księżna Kate nie wyprowadzi się z pałacu sama. Oczywiście razem z nią na wieś wyjadą dzieci i mąż. Dodajmy, iż Cambridge’owie nie planują rezygnować z członkostwa w brytyjskiej rodzinie królewskiej tak jak Harry i Meghan. Wprost przeciwnie.

Po pierwsze, Księżna Kate z rodziną zamierzają osiedlić się na zachód od Londynu, w Berkshire. Dzięki temu książęca para będzie miała bliżej Windsoru, a tym samym Królowej Elżbiety II. Poza tym, Cambridge’owie zamieszkają niedaleko rodziców Middleton.

Po drugie, przyszła para królewska rzekomo od dawna marzyła o cichym życiu na wsi. Według nich, Berkishire to idealne miejsce do wychowania potomstwa. Biorąc pod uwagę, iż dzieci Kate i Williama interesują się przyrodą to z pewnością wiejska rezydencja wydaje się dobrym wyborem

Na koniec warto zauważyć, iż przenosiny na zachód od Londynu, bliżej monarchini, to nie tylko fanaberia. Podobno to znak, który świadczy o tym, iż Księżna Kate i Książę William przygotowują się do objęcia bardziej znaczących i odpowiedzialnych funkcji w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Źródło: Super Express, Twitter

Zobacz również: