wypadek gwiazdy disco polo
Foto: Instagram

Do groźnego wypadku drogowego doszło w minioną niedzielę tj. 30 stycznia br. Udział w przerażającym incydencie brała gwiazda disco polo. O tym, iż było naprawdę groźnie, świadczą zdjęcia z miejsca zdarzenia.

Trudne warunki atmosferyczne przyczyniły się do wypadku

Piosenkarka disco polo opublikowała na swoim Instagramie serię zdjęć wraz z dość dramatycznym opisem. Otóż okazuje się, iż Ewira Mejk przeżyła niebezpieczne incydenty drogowe, w trakcie podróży na koncert z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak dobrze wiemy, ostatnie dni w naszym kraju obfitowały w groźne warunki atmosferyczne. Nad Polską szalały potężne wichury. Wiele drzew, słupów energetycznych zostało powalonych przez mocne podmuchy wiatru. Niewątpliwie taka pogoda znacznie utrudniała życie kierowcom. Na pewno w weekend zdarzył się na polskich drogach nie jeden wypadek.

Do grupy osób, które musiały wyruszyć w podróż autem należała Ewelina Mejk wraz ze swoim zespołem. W niedzielne popołudnie band jechał na koncert z okazji 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wokalistka disco polo wyznała, iż niewiele brakowało, aby samochód ekipy został zmiażdżony przez spadające drzewo. „W drodze na koncert. Żyjemy. 3 sek. przed nami, na drodze, na naszych oczach, spadało duże drzewo. Spadło na druty, mocno iskrząc. 3 sekundy szybciej i spadłoby na nas” – napisała na swoim Instagramie gwiazda.

Niestety, to nie był koniec mrożących krew w żyłach zdarzeń. Niedługo potem, zespół miał wypadek. „Znaleźliśmy inną drogę. Pojechaliśmy. Na tej tez było zwalone drzewo. Znaleźliśmy trzecią drogę. Ale i na tej leżało drzewo. Bokiem, poboczem chcieliśmy je ominąć. Ugrzęźliśmy. 4 razy dzwoniłam na 112, aż kobieta przyjmowała info z niedowierzaniem. Wyciągnęli nas tubylcy, traktorem, bo okazało się, że Assistance nie ma opcji wyciągania (…)” – opisała piosenkarka.

Warto dodać, iż artystka w swoim wpisie w mediach społecznościowych podkreśliła jak ogromną rolę w jej życiu odgrywa wiara w Boga. „Bogu niech będą dzięki. Ps. Przed każdą podróżą na koncert, wszyscy w zespole, robimy znak krzyża” – przyznała Mejk.

Źródło: RMF FM, Instagram

Zobacz również: