Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek
Kadr z programu "W kontrze" na antenie TVP Info

Wszyscy widzowie programu „W kontrze”, emitowanego na antenie TVP Info mogą być zaskoczeni. Informacja, która gruchnęła z samego rana jest ostateczna. Potwierdziła ją Magdalena Ogórek. Jak na razie do całej sprawy nie odniósł się Jarosław Jakimowicz.

Magdalena Ogórek odchodzi z programu. Powód? Jarosław Jakimowicz

Taka informacja ukazała się na łamach internetowego wydania Super Expressu. W rozmowie z tym portalem, potwierdziła ją sama zainteresowana. Magdalena Ogórek przyznała, że widzowie nie zobaczą jej już w programie „W kontrze”.

Takie plotki na korytarzach telewizyjnych pojawiały się już od połowy grudnia, bowiem od tego czasu, Magdalena Ogórek ani razu nie była widziana na ekranie u boku Jarosława Jakimowicza. Jak ustalił Super Express, dziennikarka, a także była kandydatka na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, nie chciała już dłuższej współpracować z Jarosławem Jakimowiczem. Sama zainteresowana to potwierdza.

„Zawodowo stawiane są przed nami różne wyzwania i trzeba im sprostać, natomiast prawdą jest, że od końca grudnia nie pojawiam się w programie „W kontrze”.” – zaczęła rozmowę z Super Expressem. „Myślę, że dla widzów naszego programu nie jest żadną tajemnicą, że mówimy zupełnie innymi językami. Prezentujemy też może inne postawy naszego dialogu z widzami. Więcej nie mogę powiedzieć, ponieważ obowiązuje mnie pewien kanon kultury korporacyjnej.” – dodaje w dalszej części swojej wypowiedzi.

Widzów TVP Info jednak uspokajamy. Magdalena Ogórek nie zniknie całkowicie z anteny publicznego nadawcy. Taką wiadomość, Super Expressowi, przekazał szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, Jarosław Olechowski. „Razem z panią redaktor Magdaleną Ogórek pracujemy nad nowym programem w TVP Info. Będzie to program codzienny i bardzo angażujący stąd rozważane jest odejście redaktor Ogórek z „W Kontrze”. Ale nic nie jest jeszcze przesadzone.” – wyjawia Olechowski na łamach Super Expressu.

źródło: Super Express

Zobacz również: