policja

Makabryczny wypadek drogowy na trasie prowadzącej w kierunku Warszawy. Wydaje się, iż tak strasznego widoku służby ratunkowe nie oglądają na co dzień. Z uczestniczącego w zdarzeniu samochodu osobowego nie zostało kompletnie nic. 

Ciało ofiary wypadku było w okropnym stanie – rozczłonkowane i zmiażdżone

Do wyjątkowo makabrycznego wypadku doszło 4 stycznia około godziny 12:35 na trasie z Siedlec do Warszawy w województwie mazowieckim. To właśnie tam samochód osobowy marki fiat zderzył się czołowo z ciężarówką. Kierowca fiata nie miał żadnych szans na przeżycie. Świadczy o tym zarówno stan jego pojazdu, jak i odnalezionych przez służby ratownicze zwłok.

Jak już wspomnieliśmy kierowca osobówki zginął na miejscu. Kiedy strażacy wyciągnęli ciało ofiary, przypuszczalnie musieli się przerazić. Bowiem był to straszny widok. Zwłoki były, krótko mówiąc, zmasakrowane. Na szczęście chociaż osoba, która kierowała ciężarówką, nie odniosła żadnych obrażeń. „Ciało kierowcy zostało rozkawałkowane i zostało w zmiażdżonym pojeździe. Kierującemu samochodem ciężarowym nic się nie stało” – donieśli dziennikarze.

Warto dodać, iż na skutek wypadku drogowego, samochód osobowy został kompletnie zmiażdżony. Można wręcz powiedzieć, że auto przestało istnieć po czołowym zderzeniu z ciężarówką. Nie powinno więc nikogo dziwić, iż ciało ofiary było w tak okropnym stanie.

Oczywiście na miejscu tragedii pojawiły się odpowiednie służby ratunkowe tj. pogotowie i strażacy. Przybyli również stróże prawa. Funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratora zbierali dowody, które mają pomóc wyjaśnić wszystkie okoliczności dramatycznego wypadku.

Jak na razie, wszystko wskazuje na to, iż do tragedii doszło w momencie, kiedy kierowca osobówki wyprzedzał kolumnę pojazdów. To właśnie wówczas auto marki fiat zderzyło się czołowo z prawidłowo jadącym samochodem ciężarowym typu chłodnia.

Jeśli rzeczywiście w toku śledztwa okaże się, że wine za zdarzenie ponosi kierujacy fiatem, to będzie kolejna już przestroga dla wszystkich użytkowników dróg. Niestety, ale brawura i pośpiech zabijają rocznie tysiące ludzi.

Źródło: Wlkp112.pl, Facebook

Zobacz również: