nie żyje aktorka

COVID-19 kolejny raz zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody, niezwykle utalentowany polski muzyk. Miał zaledwie 38 lat.

Nie żyje krakowski raper Grem. Wojciech Lulek miał 38 lat

O śmierci krakowskiego rapera jako pierwsza poinformowała „Gazeta Krakowska”. Wojciech Lulek działał pod pseudonimem Grem. Wywodził się z Nowej Huty, ale jego utwory znane były w całej Polsce. Przyczyną śmierci był COVID-19.

„Wielka, niedoceniona i wspaniała postać — było dumą Cię poznać i spędzić z Tobą tyle czasu.” – żegna swojego przyjaciela Szymon „Simonu” Ryczko. Ryczko wyznał, że Grem był dla niego wielkim idolem, a zarazem bliskim przyjacielem.

„Był jednym z najbardziej utalentowanych wokalistów w Krakowie i najbardziej charakterystycznych postaci w tym środowisku. Miał olbrzymie możliwości wokalne i dobry warsztat.” – dodaje Szymon Ryczko w rozmowie z „Gazetą Krakowską”.

Grem na hip-hopowej scenie działał od 1998 roku. „Grem współtworzył albumy „Granizada grande” (2003), Cumulus Soundsystem „Mixtape vol. 1” (2006), imPROwizacja (2008), 4HM „Świta…” (2010).” – czytamy z kolei w portalu o2.pl. Wojciech Lulek był uwielbiany przez środowisko. Dlatego też pojawiał się gościnnie na wielu płytach czy kawałkach innych raperów.

Cześć jego pamięci.

źródło: Gazeta Krakowska, o2.pl, media

Zobacz również: