policja

Ta kontrola drogowa miała niebywały przebieg. Wszystko dlatego, że kierowca zatrzymanego samochodu wysiadł z auta, po czym… oświadczył się swojej wybrance. Policjanci byli w totalnym szoku. Mamy nagranie wideo.

Policjanci z Wyszkowa świadkami… oświadczyn podczas kontroli drogowej

„Magia Świąt” – tak jest zatytułowane wideo z kontroli drogowej, na którym widać oświadczyny. Zamieścili je w mediach społecznościowych policjanci z Wyszkowa. To właśnie oni zatrzymali na drodze S8 do kontroli samochód osobowy. Wysiadł z niego mężczyzna, sięgnął po bukiet kwiatów i uklęknął przed swoją wybranką, pytając ją o rękę.

Prawdopodobnie mężczyzna liczył, że policja go zatrzyma. Zaplanował sobie właśnie takie oświadczyny. Kiedy mundurowi chcieli zajrzeć do bagażnika, wówczas sięgnął po bukiet kwiatów. Wybranka powiedziała „tak”.

„Parze narzeczonych Życzymy dużo szczęścia na swojej drodze życia oraz spełnienia wszystkich marzeń. Niech magia tegorocznych Świąt będzie z Wami przez całe życie.” – komentuje wyszkowska policja. Całą, co tu ukrywać, dość zabawną sytuację, przedstawiającą oryginalne oświadczyny można zobaczyć na poniższym nagraniu wideo.

Zobacz również: