nie żyje aktorka

Tragiczna wiadomość wstrząsnęła polskim show-biznesem. Nie żyje gwiazda „Tańca z Gwiazdami”. 34-letni celebryta zmarł niespodziewanie. Osierocił 10-letnią córkę.

Partnerka uczestnika „Tańca z Gwiazdami” potwierdziła tragiczną wiadomość

Media obiegła bardzo smutna informacja. Nie żyje Żora Korolyov. Mężczyzna zmarł niespodziewanie w wieku zaledwie 34 lat. Warto przypomnieć, iż Żora był ukraińskim tancerzem, który od lat mieszkał w naszym kraju. Popularność w Polsce zyskał dzięki udziałowi w kilku edycjach „Tańca z Gwiazdami”. Mężczyzna trenował w programie takie gwiazdy jak Karolina Gorczyca, Dominika Gwit oraz Martyna Kupczyk. Poza tym, uczestniczył w telewizyjnym show „Jak oni śpiewają”, a także grał w w filmie „Kochaj i tańcz” oraz serialach „Niania” i „Ojciec Mateusz”.

Jako pierwszy tragiczną wiadomość przekazał znany wokalista, a jednocześnie przyjaciel wielokrotnego uczestnika „Tańca z Gwiazdami”, Czadoman. Dodajmy, iż post na profilu wokalisty na Facebooku nie był upubliczniony zbyt długo. Zaledwie po chwili mężczyzna go usunął. „To ostatnie życzenia, które od Ciebie dostałem. Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. Żora Koroyov do zobaczenia po drugiej stronie…” – można było przeczytać we wpisie Czadomana.

Nieco później szokujące wieści potwierdziła partnerka życiowa tancerza znanego z „Tańca z Gwiazdami”. „Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię. Wierzcie mi – też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment to co się stało, potrzebuje ciszy…” – wyznała Ewelina Bator.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ewelina Bator (@ewelina.bator)

Poznaliśmy nieoficjalną przyczynę śmierci gwiazdy

Jeden z kolorowych dzienników podał nieoficjalnie, że przyczyną niespodziewanego zgonu tancerza było zapalenie mięśnia sercowego. „Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł” – podali dziennikarze powołując się na swojego informatora.

Bliscy, znajomi oraz fani tancerza są w szoku. Niektórzy z nich  zamieścili stosowne wpisy w mediach społecznościowych.

Źródło: Pomponik, Instagram, Twitter

Zobacz również: