Piotr Kraśko
TVN

Wyszło na jaw, ile zarabia Piotr Kraśko. Trzeba przyznać, że kwota zwala z nóg. Miesięczne wynagrodzenie dziennikarza TVN-u przekracza to, co większość Polaków zarabia w… ciągu całego roku.

Piotr Kraśko zarabia krocie, padła kwota

Dziennikarz TVN, Piotr Kraśko stał się w ostatnim czasie bohaterem nagłówków gazet i portali internetowych. Wszystko za sprawą tego, że Kraśko jeździł samochodem bez prawa jazdy. Sprawa ta poruszyła opinię publiczną. Część znanych osób broni Kraśkę, a część wręcz wprost wytyka, że kara jaką otrzymał, jest śmiesznie niska. Piotr Kraśko otrzymał grzywnę 7500 zł oraz zakaz prowadzenia pojazdów przez rok. Patrząc na to, ile zarabia dziennikarz TVN, raczej kwota ta nie zrobi na nim większego wrażenia.

Jak wyliczają dziennikarze Super Expressu, Piotr Kraśko zarabia w TVN-ie około 70 tysięcy złotych miesięcznie. Imponująca kwota, o której większość z nas, niestety, ale może jedynie pomarzyć.

„Prowadzenie samochodu bez prawa jazdy nigdy nie powinno się wydarzyć i jakiekolwiek usprawiedliwienia tego nie zmienią. Poniosłem konsekwencje prawne. Ale rozumiem, jak bardzo zawiodłem Państwa zaufanie. Zrobię wszystko, by na nie zasługiwać.” – skomentował wspomnianą wyżej sprawę prowadzenia auta bez prawa jazdy Piotr Kraśko, w oświadczeniu, które zamieścił w swoich mediach społecznościowych.

źródło: Super Express, media

Zobacz również: