Tomasz Stockinger

Tomasz Stockinger to aktor kojarzony głównie z serialem „Klan”. Właśnie w jego mediach społecznościowych, a konkretnie na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym wyjawia, że jest chory na koronawirusa. Między wierszami można dostrzec pewien apel.

Tomasz Stockinger ma koronawirusa. Nagrał wideo

„Myślałem, że mnie nie doścignie, ale myliłem się… Od kilku dni rozgościł się u mnie covid.” – napisał Tomasz Stockinger pod nagraniem wideo, które zamieścił na Instagramie. Co usłyszeliśmy na nagraniu? „Dzień dobry Wam. Krótki komunikat z pola bitwy. Tak, jestem covidowcem. Złapałem. Niestety, wydawało mi się, że mnie to się nie przydarzy. Pycha kroczy przed klęską. Miejmy nadzieję, że klęski nie będzie.” – mówi na nagraniu wideo Tomasz Stockinger.

Między wierszami można więc przeczytać, że ostrzega on wszystkich przed koronawirusem, a konkretnie przed lekceważeniem wirusa. Trudno nie odnieść wrażenia, że Stockinger sam przyznaje się, że go zlekceważył. Mogą to potwierdzać też jego kolejne słowa.

„Zachowajmy wszelkie środki ostrożności. Mam nadzieję, że już po tym tygodniu, który jest za mną ciężkiej walki, jak dołożę kolejny tydzień, będę już mógł wrócić do pracy i zdrowia” – mówi Tomasz Stockinger, przyznając, że choć teraz czuje się dobrze, to wcześnie ciężko znosił objawy zakażenia koronawirusem.

Aktor nie podzielił się informacją, czy jest zaszczepiony czy też nie. Po jego sugestii, że myślał, że jemu się to nie przydarzy (zakażenie koronawirusem – przyp. red.), część internautów odniosła wrażenie, że nie zaszczepił się. Sam tego ani nie potwierdził ani też nie zaprzeczył.

„Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i powrotu na ekrany.”, „Panie Tomaszu jesteśmy razem w tych trudnym czasie.”, „Szybkiego powrotu do zdrowia Panie Tomaszu, zwycięży Pan chorobę, będzie wszystko dobrze.” – czytamy w komentarzach, wspierających Tomasza Stockingera.

źródło: Instagram

Zobacz również: