wybuch gazu

TVN Warszawa donosi o kolizji rządowej limuzyny z samochodem ciężarowym. Cała sytuacja miała miejsce wczoraj wieczorem na trasie S8. Znamy pierwsze szczegóły.

Kolizja rządowej limuzyny z samochodem ciężarowym

To już nie pierwsza w tym roku kolizja rządowej limuzyny. Tym razem czarna skoda, w której podróżował m.in. wiceminister zdrowia, Waldemar Kraska zderzyła się z autem ciężarowym. Do kolizji doszło pod osłoną nocy na odcinku drogi ekspresowej S8.

„Do zdarzenia doszło w środę wieczorem w Warszawie, za mostem Grota-Roweckiego, nad ulicą Jagiellońską, na pasach tranzytowych w kierunku Białegostoku.” – czytamy w portalu Goniec.pl, który powołuje się na ustalenia dziennikarzy TVN Warszawa.

„Skoda superb zderzyła się z tirem. Na miejscu są policjanci i pracownicy służby autostrady. Ani na jednym, ani na drugim samochodzie nie widać zbyt dużych uszkodzeń.” – przekazał z kolei będący na miejscu reporter TVN Warszawa, Tomasz Zieliński.

Ani ministrowi, ani jego kierowcy czy też pozostałym uczestnikom wypadku nic się nie stało. Jak udało się nieoficjalnie ustalić dziennikarzom, winny spowodowania kolizji był kierowca samochodu ciężarowego.

źródło: TVN Warszawa, Goniec

Zobacz również: