nie żyje nastoletni chłopak

Tragiczne wieści napłynęły z centralnej Polski. Nie żyje nastoletni chłopak, który był uczestnikiem imprezy w jednym z warszawskich bloków. Kulisy śmierci 16-latka porażają. 

Nastoletni chłopak zginął w makabrycznych okolicznościach

Dramat rozegrał się w minioną sobotę w Warszawie. Początkowo nic nie zwiastowało tragedii. Młodzi ludzie urządzili sobie imprezę w mieszkaniu, które znajdowało się w jednym z bloków na Ursynowie. Jak to w przypadku nastolatków bywa, była głośna muzyka i luźna atmosfera.

Nagle po godzinie 21:00 rozległ się przeraźliwy krzyk. Był on tak donośny, iż słyszeli go niemal wszyscy mieszkańcy bloku przy ulicy Surowieckiego na Ursynowie. Wkrótce okazało się, iż przerażający odgłos był zwiastunem tragedii, która rozegrała się w trakcie imprezy zorganizowanej przez młodych ludzi.

Niestety, szybko wyszło na jaw, iż z balkonu na trzecim piętrze wypad nastoletni chłopak. Lekarz stwierdził, iż 16-latek zginął na miejscu. Póki co, nie wiadomo, co dokładnie wydarzyło się w trakcie feralnej imprezy. Jak na razie śledczy pracują nad tym, aby dowiedzieć się, czy mamy do czynienia z nieszczęśliwym wypadkiem, czy też ktoś „pomógł” ofierze w skoku z balkonu.

Informację na temat tragicznej śmierci nastoletniego chłopaka potwierdziła warszawska policja. „Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności zdarzenia. Sprawę nadzoruje prokuratura” – przekazał oficer stołecznej policji. Oczywiście na miejscu tragedii pojawiły się odpowiednie służby. Stosowne czynności prowadzą funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratora. Warto dodać, iż stróże prawa dokonali zatrzymania kilku młodych uczestników imprezy w bloku. Poza tym, trwają przesłuchania świadków dramatu.

Na koniec zaznaczmy, iż zdaniem dziennikarzy, policja bierze pod uwagę dwie wersje tragicznego wieczoru. Chodzi o nieszczęśliwy wypadek lub samobójstwo. Nieoficjalnie mówi się o tym, iż bardziej prawdopodobny jest ten drugi scenariusz. Czy rzezcywiście nastoletni chłopak targnął się na swoje życie? Musimy poczekać na zakończenie dochodzenia organów ścigania.

Źródło: Fakt

Zobacz również: