Królowa Elżbieta II
Foto: Instagram

Szokujące doniesienia z Wysp Brytyjskich. Pojawiły się teorie według których Królowa Elżbieta II nie żyje. Natomiast pozostali czlonkowie brytyjskiej rodziny królewskiej celowo ukrywają prawdę. Poznajcie szczegóły.

Zdjęcia Królowej Elżbiety II zostały sfałszowane?

Ostatnie problemy zdrowotne brytyjskiej monarchini wywołały olbrzymi niepokój wśród jej poddanych. Wiele osób poważnie martwi się o kondycję 95-latki. Królowa Elżbieta II była hospitalizowana, a później, kiedy wydawało się, że wszystko jest w porządku, niespodziewanie odwołała swój udział w obchodach jednego z najważniejszych świąt na Wyspach tj. w Dniu Pamięci.

Kilka dni później, media obiegła fotografia Królowej Elżbiety II, która pierwszy raz po przymusowej przerwie pokazała się publicznie. Chodzi o zdjęcie z 17 listopada, które zostało opublikowane na oficjalnym Instagramie brytyjskiej rodziny królewskiej. Właśnie w tym dniu monarchini podjęła generała Nicka Cartera, który niebawem ma pożegnać się z funkcją szefa sił zbrojnych.

Co ciekawe, fotografia Elżbiety II nie uspokoiła wszystkich Brytyjczyków. Niektórzy twierdzą, że królowa nadal ma poważne problemy ze zdrowiem. „Nie sądzę, żebyśmy się z nią spotykali. Królowa nie ma w planach oficjalnych wyjść” – powiedział Joe Little, redaktor naczelny magazynu „Majesty”. Prawdopodobnie jest to spowodowane tym, iż nigdy wcześniej taka sytuacja nie miała miejsca.

Warto podkreślić, iż w mediach pojawiły się nawet głosy, iż Królowa Elżbieta II nie żyje. Według takich osób, brytyjska rodzina królewska celowo ukrywa wiadomość o śmierci 95-letniej monarchini. Rzekomo Pałac Buckingham nie ogłasza zgonu seniorki rodu z powodu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Podobno Windorowie nie chcą, aby święta upłynęły pod znakiem żałoby narodowej. Smutna informacja ma zostać podana dopiero po Nowym Roku.

Zatem co ze zdjęciem Królowej Elżbiety II z 17 listopada? Skoro, jak twierdzą zwolennicy teorii spiskowej, monarchini nie żyje, to jakim cudem media obiegła jej fotografia? Otóż niektórzy uważają, iż materiały w mediach społecznościowych są sfałszowane.

Źródło: Interia, Instagram

Zobacz również: